W dniach 7-8 marca 2014r. w Lubinie, Gębocicach oraz Legnicy komisja w składzie przewodniczący Ryszard Śliwowski oraz członkowie komisji Mieczysław Skrzeczek i Hieronim Adamski dokonywała oceny prawidłowości odstrzałów trofeów pozyskanych przez myśliwych z naszego okręgu w sezonie łowieckim 2014/2015r. W Legnicy Kol. Ryszard Pietruszewski z KŁ "Rolnik" Wrocław pokazał pozyskane przez niego okazałe trofeum Jelenia Byka. Zapraszamy do oglądania fotorelacji.

Czytaj więcej...

W dniu 17 grudnia 2014r. członkowie Komisji Kultury Łowieckiej w Legnicy spotkali się z na uroczystej wieczerzy wigilijnej z udziałem zaproszonych Gości – kawalerów najwyższego odznaczenia łowieckiego „Złom” kol: Edmunda Nadolnego, Janusza Kozerskiego i Tadeusza Wronowskiego.

Czytaj więcej...

W dniu 04 października 2014r. w Kromolinie k/Głogowa odbyło się po raz dziewiąty Polowanie Integracyjne Kół Głogowskich zorganizowane przez KŁ „CYRANKA” w Brzegu Głogowskim, KŁ „ODRA” w Głogowie, KŁ „SZARAK” w Grębocicach, KŁ „HUTNIK” w Głogowie, KŁ „KSZYK” w Głogowie, WKŁ „WILK” w Głogowie przy współpracy Kol. Ryszarda Kondraciuka.

Czytaj więcej...

W dniu 27 września 2014r. w Łaźnikach koło Złotoryi odbyło się XV Powiatowe Spotkanie Myśliwskie zorganizowane przez Starostwo Złotoryja reprezentowane przez Ryszarda Raszkiewicza przy współpracy z Kołem Łowieckim "Słonka" z Legnicy reprezentowanym przez kol. Mieczysława Kłaka (prezesa koła) oraz Sklepem Myśliwskim ze Złotoryi reprezentowanym przez Annę Kłak. 

Czytaj więcej...

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 2013-2019.  All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie jakiejkolwiek zawartości bez zezwolenia zabronione!
Webmaster J@cek