W dniu 17 grudnia 2014r. członkowie Komisji Kultury Łowieckiej w Legnicy spotkali się z na uroczystej wieczerzy wigilijnej z udziałem zaproszonych Gości – kawalerów najwyższego odznaczenia łowieckiego „Złom” kol: Edmunda Nadolnego, Janusza Kozerskiego i Tadeusza Wronowskiego.

Przy wigilijnym stole z tradycyjnym barszczem z uszkami , kutią, śledziem i karpiem przewodniczący komisji kol. Adam Wac powitał dostojnych Gości i obecnych na spotkaniu kolegów- członków Komisji: Władysława Bożycha , Edmunda Strzeleckiego, Wasyla Matejczaka, Stefana Łyskawy, Tomasza Krzyżanowskiego, Jarosława hr. Rabkowskiego, Tadeusza Kowalskiego, Kazimierza Laudackiego i Jacka Łyczko.

Wzajemne życzenia i tradycyjny opłatek stworzyły podniosłą atmosferę i świąteczny nastrój, którego przewodnim motywem były dotychczasowe osiągnięcia komisji i plany na przyszłość. Kol. Janusz Kozerski podzielił się z zebranymi swoimi przemyśleniami na temat kultury łowieckiej i Zakonu Rycerzy Obroży Psa Gończego, który z jego inicjatywy został utworzony w roku 2012.

Dyskusja członków Komisji i zaproszonych Gości wniosła nowe pomysły związane z działalnością kulturalna w okręgu. Biesiada i wspólne zdjęcie zakończyło to udane i pełne koleżeńskiej atmosfery spotkanie.

 

tekst: Adam Wac
fot.: Jacek Łyczko


Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody Zarządu Okręgowego PZŁ w Legnicy jest zabronione.


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 2013-2019.  All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie jakiejkolwiek zawartości bez zezwolenia zabronione!
Webmaster J@cek