W zeszłą sobotę, tj. 21 listopada 2015r., na zaproszenie Klubu Dian okręgu jeleniogórskiego oraz Koła Łowieckiego "Ostoja" Jelenia Góra trzy polujące Diany oraz jedna stażystka z naszego okręgu legnickiego wzięły udział w I Polowaniu Dian.

Czytaj więcej...

3 października 2015r. w Borku k/Głogowa odbyło się X Integracyjne Polowanie Kół Głogowskich których organizatorami były następujące koła: KŁ „Odra” Głogów, KŁ „SZARAK” Grębocice, KŁ „CYRANKA” Brzeg Głogowski, KŁ „HUTNIK” Głogów, WKŁ „WILK” Głogów oraz KŁ „KRZYK” Głogów.

Czytaj więcej...

Las jest bogatym źródłem poznania świata przyrodniczego. Dzieciom w wieku przedszkolnym należy stwarzać okazje do poznawania środowiska przyrodniczego w toku różnorodnych form aktywności. I właśnie temu miała służyć zorganizowana przez Przedszkole Publiczne nr 19 w Głogowie "Bajka" dnia 24.09.2015r. wycieczka do najbliższego lasu w Zaborni. 

Czytaj więcej...

W dniu 30 sierpnia 2015r. odbyły się Dożynki Gminne w Jakuszowie, w których uczestniczyli przedstawiciele Polskiego Związku Łowieckiego Zarządu Okręgowego w Legnicy.

Czytaj więcej...

W dniu 08 sierpnia 2015r. na strzelnicy w Dobrzejowie Komisja Strzelecka ORŁ PZŁ w Legnicy pod przewodnictwem Kol. Czesława Białocerkiewicza zorganizowała Otwarte Zawody Seniorów o Puchar Prezesa Okręgowej Rady Łowieckiej Józefa Mokrzyckiego.

Czytaj więcej...

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 2013-2019.  All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie jakiejkolwiek zawartości bez zezwolenia zabronione!
Webmaster J@cek