Rok 2016 był dla nas szczególny. Mieliśmy okazję świętować jubileusz 70-lecia powstania Nadleśnictwa Głogów. Wcześniej odbyły się oficjalne uroczystości, aby zakończyć je w dniu 29 grudnia 2016 r. uroczystą naradą roczną w Leśnej Dolinie.

Czytaj więcej...

22 stycznia 2017r. Koła Łowieckie powiatu głogowskiego wraz z Prezydentem Miasta Głogowa Panem Rafaelem Rokaszewiczem zaprosiły myśliwych wraz z rodzinami do Głogowa na "Kolędowisko".

Czytaj więcej...

W niedzielę 18 września 2016r., odbyły się II Grodowieckie Spotkania Myśliwych organizowane przez Koła Łowieckie „Szarak” z Grębocic „Knieja”,”Górnik” , „Bażant” z Lubina , „Wilk” , „Hutnik „ z Głogowa przy udziale przedstawicieli Komisji Kultury Łowieckiej ZO Legnica.

Czytaj więcej...

W dniu 1 października 2016r w stanicy myśliwskiej Koła Łowieckiego "Szarak" Grębocice w miejscowości Duża Wólka odbyło się XII Integracyjne polowanie kół rejon głogowskiego : K.Ł. Kszyk Głogów, K.Ł. Odra Głogów, K.Ł. Hutnik Głogów, K.Ł. Wilk Głogów, K.Ł. Cyranka Brzeg Głogowski oraz gospodarze K.Ł. Szarak Grębocice.

Czytaj więcej...

W dniu 16 lipca 2016r. w Legnickim Polu odbyła się VIII Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich zorganizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce Oddz. w Legnicy któremu przewodniczy kol. Beata Kujawska przy współpracy Wójta Gminy Legnickie Pole Henryka Babuśki.

Czytaj więcej...

W dniach 28-29 maja 2016r. na strzelnicy w Dobrzejowie odbył się trening strzelecki dla nowo wstępujących kandydatów na diany i myśliwych.

Czytaj więcej...

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 2013-2019.  All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie jakiejkolwiek zawartości bez zezwolenia zabronione!
Webmaster J@cek