W niedzielę 17 września 2017r., odbyły się III Grodowieckie Spotkania Myśliwych organizowane przez Koła Łowieckie: Knieja Lubin,Szarak Grębocice, Bażant Lubin, Górnik Lubin, Wilk Głogów, Hutnik Głogów, Batalion Leszno, Jedność Chocianów przy udziale przedstawicieli Komisji Kultury Łowieckiej ZO Legnica.

Czytaj więcej...

W dniu 19 sierpnia 2017r. w Legnickim Polu odbyła się IX Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich zorganizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce Oddz. w Legnicy któremu przewodniczy kol. Beata Kujawska przy współpracy Wójta Gminy Legnickie Pole Henryka Babuśki.

Czytaj więcej...

W dniu 24.06.2017 na strzelnicy w Dobrzejowie odbył się egzamin strzelecki dla nowo wstępujących w szeregi PZŁ.

Okręgowa Rada Łowiecka i Zarząd Okręgowy PZŁ w Legnicy gratuluje wszystkim udanych egzaminów.

Czytaj więcej...

W dniu 03.06.2017 w Gołuchowie odbył się "Międzynarodowy festiwal muzyki myśliwskiej" oraz została otwarta wystawa "POLSKIE WYSTAWY ŁOWIECKIE " zorganizowanej przez członków Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej PZŁ ZO w Legnicy kol.Bogdana Kowalcze i kol. Leszka Szewczyka.

Czytaj więcej...

W dniach 10-11 czerwca 2017r. na strzelnicy w Dobrzejowie odbył się trening strzelecki dla nowo wstępujących kandydatów na diany i myśliwych.

Czytaj więcej...

W dniu 13 maja 2017r. koledzy z naszego okręgu uczestniczyli w konferencji naukowej "Jeszcze Polska nie zginęła - wieś", która odbyła się w Toruniu w Hali Arena Toruń.

Czytaj więcej...

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 2013-2019.  All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie jakiejkolwiek zawartości bez zezwolenia zabronione!
Webmaster J@cek