L.P. Nazwisko i imię Punkty Medal Data pozysk. Miejsce pozyskania Nadleśnictwo Koło łowieckie
1 Twardowski Wiesław 182,20 Złoty 17.08.2011 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
2 Kolenda Piotr 174,6 Złoty 27.07.2013 Czernikowice Legnica "Sokół" Chojnów
3 Sichelschmidt Ernst 162,8 Złoty 20.05.1993 Miłkowice Legnica "Dzik" Legnica
4 Zapaśnik Robert 161,5 Złoty 30.07.2013 Damianów Jawor "Jeleń" Jawor
5 Opiela Roman 159,7 Złoty 06.07.1990 Olszanica Legnica "Cyranka" Złotoryja
6 Saja Jacek 155,93 Złoty 22.07.2018 Osetnica Złotoryja "Dąbrowa" Legnica
7 Tatys Mariusz 155,53 Złoty 03.08.2018 Miłkowice Legnica "Miedziak" Legnica
8 Petrus Czesław 155,30 Złoty 12.09.1976 Sucha Górna Lubin "Knieja" Lubin
9 Zarzeczny Mirosław 154,4 Złoty 02.07.2008 Czernikowice Złotoryja "Sokół" Chojnów
10 Gruszecki Karol 154,25 Złoty 19.09.2017 Gołaczów Złotoryja "Sokół" Chojnów
11 Michalczyk Zbigniew 149,90 Złoty 14.08.2017 Jastrzębnik Złotoryja "Tumak" Jerzmanice Zdrój
12 Malerowicz Zbigniew 148,70 Złoty 20.08.2016 Jakuszów Legnica "Dzik" Legnica
13 Rękoś Jan 147,6 Złoty 04.08.2009 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
14 Rousseau Patrick 147,4 Złoty 23.07.2005 Skórzyn Głogów "Kszyk" Głogów
15 Fręckowiak Paweł 145,40 Złoty 19.05.2015 Radwanice Głogów "Jaźwiec" Radwanice
16 Taszakowski Eugeniusz 145 Złoty 15.09.2009 Tomaszów Bolesławiecki Bolesławiec "Miedziak" Legnica
17 Bryłkowski Stanisław 144,7 Złoty 21.06.2007 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
18 Kozajda Henryk 144,2 Złoty 1988 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
19 Strynkowski Łukasz 142,70 Złoty 14.08.2013 Legnickie Pole Legnica "Cyranka" Legnica
20 Kowalski Andrzej 141,4 Złoty 27.06.2013 Piotrówek Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
21 Kucab Grzegorz 140,42 Złoty 30.07.2018 Roztoka Jawor "Łoś" Jawor
22 Schulze Wilfried 140,30 Złoty 20.07.2004 Dobków Jawor "Dzik" Jawor
23 Kręcichwost Edward 139,7 Złoty 31.08.2015 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
24 Ekstowicz Anatol 139,4 Złoty 25.08.1975 Rzeczyca Głogów "Ostoja" Zielona Góra
25 Przybylski Waldemar 139,30 Złoty 15.08.2006 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
26 Windysz Eugeniusz 139,3 Złoty 25.07.2009 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
27 Wojtanowski Witold 139 Złoty 16.06.2004 Borków Głogów "Odra" Głogów
28 Romaniak Stefan 138,30 Złoty 07.08.2013 Piotrówek Legnica "Dąbrowa" Legnica
29 Karpina Bronisław 136,9 Złoty 1982 Sucha Górna Lubin "Knieja" Lubin
30 Tomaszewski Mirosław 136,4 Złoty 13.08.2011 Warta Bolesławiecka Bolesławiec "Miedziak" Legnica
31 Olichwer Robert 136,2 Złoty 01.06.2013 Miłogoszcz Lubin "Dzik" Wrocław
32 Targosiński Władysław 136 Złoty 26.08.2005 Kłoda Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
33 Przybylski Andrzej 135,8 Złoty 11.05.1993 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
34 Krutnik Dariusz 134,95 Złoty 04.08.2016 Strupice Legnica "Miedziak" Legnica
35 Miller Janusz 134,65 Złoty 16.07.2017 Złotniki Legnica "Słonka" Legnica
36 Karpina Bronisław 134,6 Złoty 20.05.1991 Sucha Górna Lubin "Knieja" Lubin
37 Frąckowiak Adam 134,47 Złoty 09.07.2016 Kłobuczyn Głogów "Jaźwiec" Radwanice
38 Targosiński Władysław 134,40 Złoty 13.08.2008 Bukwica Głogów "Cyranka" Złotoryja
39 Piwowarczyk Andrzej 134,20 Złoty 27.07.2016. Jaśkowice Legnica "Jeleń" Legnica
40 Opiela Roman 133,35 Złoty 16.06.2017 Studnica Legnica "Diana" Niedźwiedzice
41 Paleń Ryszard 133,23 Złoty 25.08.2015 Leszkowice Głogów "Szarak" Grębocice
42 Zielonka Kazimierz 133,2 Złoty 30.09.2010 Radwanice Głogów "Jaźwiec" Radwanice
43 Tatys Mariusz 132,6 Złoty 03.09.2009 Studnica Legnica "Miedziak" Legnica
44 Lizak Mirosław 132,25 Złoty 19.06.2016 Wojciechów Legnica "Sokół" Chojnów
45 Telka Marian 132,07 Złoty 21.07.2016 Granowice Legnica "Jedność" Wądroże Wielkie
46 Kłak Mieczysław 132 Złoty 20.09.2004 Sichów Jawor "Jeleń" Złotoryja
47 Miller Janusz 131,30 Złoty 28.09.2004 Szymkowo Legnica "Słonka" Legnica
48 Kołodziej Kazimierz 130,65 Złoty 11.07.2016 Sieraszowice Chocianów "Jeleń" Chocianów
49 Lipa Radosław 130,6 Złoty 14.08.2009 Niedźwiedzice Legnica "Diana" Niedźwiedzice
50 Matyniak Ryszard 130,6 Złoty 04.09.2011 Warmątowice Legnica "Słonka" Legnica
51 Przybylski Henryk 130,22 Złoty 15.07.2018 Szymocin Głogów "Szarak" Grębocice
52 Chołoniewski Leopold 130,20 Złoty 20.05.1993 Zimna Woda Legnica Nadleśnictwo Legnica
53 Sonntag Martin 130,1 Złoty 02.08.2014 Wysoka Przemków "Darz Bór" Przemków

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 2013-2019.  All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie jakiejkolwiek zawartości bez zezwolenia zabronione!
Webmaster J@cek