L.P. Nazwisko i imię Punkty Medal Data pozysk. Miejsce pozyskania Nadleśnictwo Koło łowieckie
1 Piwowarczyk Andrzej 129,20 Srebrny 03.08.2018 Kunice Legnica "Batalion" Legnica
2 Przybylski Radosław 129 Srebrny 13.08.2009 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
3 Opiela Roman 128,9 Srebrny 26.07.2008 Studnica Legnica "Diana" Niedźwiedzice
4 Malerowicz Zbigniew 128,50 Srebrny 19.09.2015 Pątnówek Legnica "Dzik" Legnica
5 Pisarski Tadeusz 128,50 Srebrny 29.09.2006 Czaple Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
6 Targosiński Władysław  128,10 Srebrny 05.07.2013 Nielubia Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
7 Galuk Ryszard 128,00 Srebrny 27.06.2016 Łagoszów Lubin "Jeleń" Chocianów
8 Grzych Bolesław 127,8 Srebrny 31.07.1994 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
9 Miller Jacek 127,82 Srebrny 01.09.2017 Zagrodno Złotoryja "Słonka" Legnica
10 Bobela Damian 127,73 Srebrny 08.08.2015 Czaple Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
11 Targosiński Władysław 127,60 Srebrny 01.08.2010 Kłoda Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
12 Fastowicz Tadeusz 127,4 Srebrny 10.06.2008 Bolków Jawor "Łoś" Jawor
13 Szumiński Czzesław 127,25 Srebrny 11.08.2018 Wojszyn Głogów "Odra" Głogów
14 Zatorski Henryk 127,23 Srebrny 20.07.2018 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
15 Andrzejak Stanisław 127,2 Srebrny 11.06.1986 Sucha Górna Lubin "Knieja" Lubin
16 Targosiński Władysław 126,90 Srebrny 04.08.2017 Słocina Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
17 Patrzek Leonard 126,6 Srebrny 19.05.1992 Bieniowice Legnica "Batalion" Legnica
18 Kjell Ove Antonsen 126,10 Srebrny 04.08.2016 Retków Głogów "Batalion" Leszno
19 Kruszakin Ryszard 126,00 Srebrny 17.08.1992 Gromadka Chocianów "Jeleń" Chocianów
20 Harasym Andrzej 125,6 Srebrny 17.09.2013 Tymowa Lubin "Czajka" Wrocław
21 Przysłupski Mirosław 125,42 Srebrny 12.08.2016 Nieszczyce Lubin "Dzik" Wrocław
22 Cierliński Henryk 125,3 Srebrny 15.07.1979 Roztoka Jawor "Łoś" Jawor
23 Kłak Jakub 125 Srebrny 20.08.2014 Prusice Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
24 Skrzypczak Jacek 124,4 Srebrny 21.09.1990 Radwanice Lubin "Jeleń" Chocianów
25 Frenking Heinz 124,3 Srebrny 24.08.2006 Pogwizdów Jawor "Łoś" Jawor
26 Duszyński Jerzy 124,2 Srebrny 1995 Rynarcice Lubin "Borsuk" Lubin
27 Żyłka Kamil 124,02 Srebrny 06.08.2017 Uniejowice Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
28 Bryliński Ryszard 123,9 Srebrny 29.09.2009 Wojszyn Głogów "Odra" Głogów
29 Bukowski Ryszard 123,90 Srebrny 07.08.2016 Grodziec Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
30 Taszakowski Eugeniusz 123,83 Srebrny 11.07.2019 Tomaszów Bolesławiecki Bolesławiec "Miedziak" Legnica
31 Kłak Mieczysław 123,82 Srebrny 09.08.2017 Rokietnica Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
32 Grygorcewicz Bogusław 123,45 Srebrny 27.07.2018 Tyniec Legnica "Dąbrowa" Legnica
33 Baran Remigiusz 123,20 Srebrny 07.09.2018 Zamienice Złotoryja "Sokół" Chojnów
34 Łuczak Zenon 123,07 Srebrny 30.06.2017 Naroczyce Lubin "Ostoja" Wrocław
35 Przybylski Radosław 123 Srebrny 10.09.2003 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
36 Bobela Damian 122,92 Srebrny 08.082015 Czaple Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja
37 Taszakowski Eugeniusz 122,9 Srebrny 27.08.1995 Gierałtowiec Legnica "Miedziak" Legnica
38 Taszakowski Eugeniusz 122,6 Srebrny 27.08.2006 Tomaszów Bolesławiecki Bolesławiec "Miedziak" Legnica
39 Kwiecień Józef 122,55 Srebrny 03.06.2018 Niemstów Lubin "Dzik" Lubin
40 Grzych Bolesław 122,4 Srebrny 21.07.2009 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
41 Wołek Marcin 122,2 Srebrny 27.07.2009 Składowice Lubin "Górnik" Lubin
42 Piech Andrzej 121,92 Srebrny 27.06.2017 Wądroże Wielkie Legnica "Jedność" Wądroże Wielkie
43 Paleń Ryszard 121,92 Srebrny 20.08.2017 Leszkowice Głogów "Szarak" Grębocice
44 Łużny Jan 121,9 Srebrny 17.08.1992 Radwanice Głogów  "Jaźwiec" Radwanice
45 Romaniak Stefan 121,85 Srebrny 24.07.2016 Grzybiany Legnica "Dąbrowa" Legnica
46 Luszniewski Tomasz 121,80 Srebrny 04.08.2016 Brochocin Legnica "Miedziak" Legnica
47 Munzger Karol 121,8 Srebrny 02.09.1996 Proboszczów Złotoryja "Tumak" Jerzmanice Zdrój
48 Kolenda Piotr 121,7 Srebrny 12.09.2014 Biała Złotoryja "Sokół" Chojnów
49 Przybylski Bolesław 121,5 Srebrny 28.09.1992 Leszkowice Głogów "Szarak" Grębocice
50 Karpiej Janusz 121,30 Srebrny 28.07.2002 Celów Jawor "Łoś" Jawor
51 Windysz Eugeniusz 121,25 Srebrny 25.07.2016 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
52 Bazak Stanisław 121,1 Srebrny 14.08.2012 Biała Złotoryja "Sokół" Chojnów
53 Cierlik Stanisław 121,00 Srebrny 22.07.2006 Zaborów Lubin "Gwardia" Wrocław
54 Kondraciuk Piotr 120,9 Srebrny 30.07.2011 Brzeg Głogowski Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
55 Peregrym Marek 120,67 Srebrny 02.09.2018 Snowidza Jawor "Bażant" Legnica
56 Zapaśnik Ryszard 120,5 Srebrny 25.07.2013 Piotrowice Jawor "Jeleń" Jawor
57 Popławski Józef 120,5 Srebrny 05.08.1996 Mierczyce Legnica "Jedność" Wądroże Wielkie
58 Żyłka Andrzej 120,45 Srebrny 10.08.2018 Olszanica Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
59 Mykitiuk Mieczysław 120,3 Srebrny 16.08.2012 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
60 Siuda Andrzej 120,30 Srebrny 02.06.2002 Godziszowa Jawor "Bażant" Legnica
61 Kucab Grzegorz 120,2 Srebrny 04.08.2012 Roztoka Jawor "Łoś" Jawor
62 Malerowicz Zbigniew 120,1 Srebrny 07.07.1991 Miłkowice Legnica "Dzik" Legnica
63 K.Ł. "Dąbrowa" Legnica 120 Srebrny 16.09.2009 Krzywa Złotoryja "Dąbrowa" Legnica
64 Jakubczyk Mieczysław 120 Srebrny 10.08.2008 Olsze Głogów "Jaźwiec" Radwanice
65 Michalczyk Tadeusz 119,90 Srebrny 23.06.1985 Jerzmanowa Głogów "Hutnik" Głogów
66 Zarzeczny Mirosław 119,6 Srebrny 11.08.2010 Biała Legnica "Sokół" Chojnów
67 Fastowicz Michał 119,5 Srebrny 02.08.2008 Bolków Jawor "Łoś" Jawor
68 Kadecki Antoni 119,40 Srebrny 20.08.2005 Legnickie Pole Legnica "Cyranka" Legnica
69 Kłak Mieczysław 119,30 Srebrny 13.09.2006 Nowa Wieś Grodziska Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
70 Przybylski Jacek 119,30 Srebrny 21.08.2003 Pęcław Głogów "Szarak" Grębocice
71 Łucki Edward 119,30 Srebrny 10.08.2013 Gierałtowiec Legnica "Miedziak" Legnica
72 Bartoszewicz Krzysztof 119,20 Srebrny 09.08.2010 Wojciechów Legnica "Sokół" Chojnów
73 Wojtaszuk Stanisław 119,1 Srebrny 27.07.1992 Gromadka Chocianów "Jeleń" Chocianów
74 Kręcichwost Edward 119,1 Srebrny 08.09.2000 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
75 Chmielowiec Janusz 119,1 Srebrny 07.06.2006 Brunów Lubin "Bażant" Lubin
76 Bryliński Ryszard 119 Srebrny 06.06.1998 Buczyna Głogów "Jaźwiec" Radwanice
77 Kramarz Jacek 118,95 Srebrny 19.07.2016 Wilków Złotoryja "Ostoja" Jelenia Góra
78 Kucab Grzegorz 118,88 Srebrny 23.07.2016 Paszowice Jawor "Łoś" Jawor
79 Przybylski Bolesław 118,9 Srebrny 15.08.2004 Wierzchowice Głogów "Szarak" Grębocice
80 Mosiewicz Marian 118,80 Srebrny 22.07.2014 Łukaszów Złotoryja "Sokół" Chojnów
81 Kołodziej Kazimierz 118,70 Srebrny 23.05.2014 Sieraszowice Lubin "Jeleń" Chocianów
82 Przybylski Andrzej 118,60 Srebrny 15.07.2000 Turów Głogów "Szarak" Grębocice
83 Przybylski Radosław 118,4 Srebrny 11.08.2006 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
84 Skrzypczak Marian 118,40 Srebrny 20.07.1991 Kłębanowice Głogów "Jeleń" Chocianów
85 Tatys Mariusz 118,2 Srebrny 30.09.2011 Miłkowice Legnica "Miedziak" Legnica
86 Gabryszak Tadeusz 118,1 Srebrny 07.06.1992 Kotla Głogów "Kszyk" Głogów
87 Cybulski Piotr 118,1 Srebrny 1988 Rynarcice Lubin "Borsuk" Lubin
88 Sokalski Jan 118 Srebrny 14.08.2013 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
89 Przybylski Waldemar 117,9 Srebrny 20.06.2009 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
90 Romaniak Stefan 117,9 Srebrny 14.08.2013 Piotrówek Legnica "Dąbrowa" Legnica
91 Przybylski Andrzej 117,9 Srebrny 18.09.1996 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
92 Hald Arne 117,8 Srebrny 31.07.2006 Bielowice Legnica "Słonka" Legnica
93 Przybylski Radosław 117,70 Srebrny 19.08.2007 Grębocice Głogów "Szarak" Grębocice
94 Piela Jan 117,70 Srebrny 10.09.2003 Kotowice Głogów "Szarak" Grębocice
95 Zielonka Kazimierz 117,7 Srebrny 26.08.2005 Kłobuczyn Głogów "Jaźwiec" Radwanice
96 Targosiński Władysław 117,7 Srebrny 31.07.2004 Wróblin Głogowski Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
97 Twardowski Wiesław 117,6 Srebrny 25.08.2008 Czaple Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
98 Makowski Jan 117,60 Srebrny 25.06.1983 Miłkowice Legnica "Dzik" Legnica
99 Przybylski Andrzej 117,60 Srebrny 10.09.2001 Żabice Głogów "Szarak" Grębocice
100 Michno Adam 117,5 Srebrny 08.06.1991 Zagrodno Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
101 Piwowarczyk Andrzej 117,21 Srebrny 15.09.2011 Gniewomierowice Legnica "Miedziak" Legnica
102 Dauck Heinz Josef 117,13 Srebrny 15.08.2015 Ernestynów Legnica "Miedziak" Legnica
103 Garus Zenon 117,12 Srebrny 12.08.2016 Strupice Legnica "Miedziak" Legnica
104 Targosiński Władysław 117,00 Srebrny 31.07.2004 Wróblin Głogowski Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
105 Paleń Stanisław 117 Srebrny 04.08.2011 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
106 Targosiński Władysław 116,82 Srebrny 14.09.2018 Czerna Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
107 Kucab Grzegorz 116,80 Srebrny 02.08.2008 Gorzanowice Jawor "Łoś" Jawor
108 Bryliński Ryszard 116,8 Srebrny 25.08.1998 Buczyna Głogów "Jaźwiec" Radwanice
109 Swendrowski Krzysztof 116,73 Srebrny 28.09.2017 Mściwojów Jawor "Jeleń" Jawor
110 Chmielowiec Janusz 116,68 Srebrny 20.09.2009 Brunów Legnica "Bażant" Lubin
111 Taszakowski Eugeniusz 116,65 Srebrny 26.09.2018 Czerwony Kościół Legnica "Miedziak" Legnica
112 Skoczylas Małgorzata 116,63 Srebrny 17.08.2016 Buszkowice Lubin "Ostoja" Wrocław
113 Marciniak Janusz 116,60 Srebrny 08.08.2003 Godziszowa Jawor "Bażant" Legnica
114 Tatys Mariusz 116,60 Srebrny 12.06.2008 Gniewomierowice Legnica "Miedziak" Legnica
115 Twardowski Wiesław 116,6 Srebrny 03.08.2008 Proboszczów Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
116 Harasym Andrzej 116,50 Srebrny 12.08.2007 Tymowa Lubin "Czajka" Wrocław
117 Windysz Eugeniusz 116,1 Srebrny 10.06.2009 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
118 Flejszer Augustyn 115,90 Srebrny 30.09.1992 Strzałkowice Legnica "Jeleń" Legnica
119 Twardowski Wiesław 115,80 Srebrny 01.09.2013 Twardocice Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
120 Nadolny Edmund 115,8 Srebrny 14.08.2012 Warmątowice Legnica "Słonka" Legnica
121 Targosiński Władysław 115,70 Srebrny 27.09.2005 Kłoda Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
122 Kapelski Marek 115,62 Srebrny 05.08.2018 Mikołajowice Legnica "Cyranka" Złotoryja
123 Bryliński Ryszard 115,6 Srebrny 30.05.1994 Buczyna Głogów "Jaźwiec" Radwanice
124 Targosiński Władysław 115,6 Srebrny 28.08.2013 Kłoda Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
125 Twardowski Wiesław 115,6 Srebrny 03.08.2008 Proboszczów Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
126 Bacia Jan 115,53 Srebrny 25.09.2017 Dobroszów Legnica "Diana" Niedźwiedzice
127 Przybylski Bolesław 115,5 Srebrny 18.07.2009 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
128 Vwysteker Jean Paul 115,40 Srebrny 02.09.2008 Moszowice Głogów "Kszyk" Głogów
129 Ilnicki Jan 115,40 Srebrny 15.07.2003 Krzydłowice Lubin "Bażant" Lubin
130 Tatys Mariusz 115,38 Srebrny 31.08.2017 Gniewomierowice Legnica "Sokół" Chojnów
131 Sławiński Paweł 115,37 Srebrny 10.08.2018 Jerzmanice Zdrój Złotoryja "Tumak" Jerzmanice Zdrój
132 Telka Jan 115,4 Srebrny 27.09.2007 Wądroże Wielkie Jawor "Jedność" Wądroże Wielkie
133 Bryliński Ryszard 115,30 Srebrny 13.08.2013 Jaroszówka Legnica "Diana" Niedźwiedzice
134 Przybylski Waldemar 115,25 Srebrny 19.08.2015 Wietszyce Głogów "Szarak" Grębocice
135 Smolarek Marian 115,20 Srebrny 11.07.2005 Lubin Lubin "Górnik" Lubin
136 Łucki Edward 115,20 Srebrny 19.07.2018 Podolany Legnica "Miedziak" Legnica
137 Mykitiuk Mieczysław 115,18 Srebrny 23.07.2015 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
138 Rękoś Jan 115,10 Srebrny 14.05.2018 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
139 Bukowski Ryszard 115 Srebrny 13.07.2013 Czaple Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 2013-2019.  All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie jakiejkolwiek zawartości bez zezwolenia zabronione!
Webmaster J@cek