L.P. Nazwisko i imię Punkty Medal Data pozysk. Miejsce pozyskania Nadleśnictwo Koło łowieckie
1 Przybylski Radosław 128,98 Srebrny 13.08.2009 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
2 Opiela Roman 128,87 Srebrny 26.07.2008 Studnica Legnica "Diana" Niedźwiedzice
3 Malerowicz Zbigniew 128,50 Srebrny 19.09.2015 Pątnówek Legnica "Dzik" Legnica
4 Pisarski Tadeusz 128,50 Srebrny 29.09.2006 Czaple Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
5 Targosiński Władysław  128,10 Srebrny 05.07.2013 Nielubia Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
6 Galuk Ryszard 128,00 Srebrny 27.06.2016 Łagoszów Lubin "Jeleń" Chocianów
7 Grzych Bolesław 127,83 Srebrny 31.07.1994 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
8 Miller Jacek 127,82 Srebrny 01.09.2017 Zagrodno Złotoryja "Słonka" Legnica
9 Bobela Damian 127,73 Srebrny 08.08.2015 Czaple Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
10 Targosiński Władysław 127,60 Srebrny 01.08.2010 Kłoda Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
11 Fastowicz Tadeusz 127,35 Srebrny 10.06.2008 Bolków Jawor "Łoś" Jawor
12 Andrzejak Stanisław 127,15 Srebrny 11.06.1986 Sucha Górna Lubin "Knieja" Lubin
13 Targosiński Władysław 126,90 Srebrny 04.08.2017 Słocina Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
14 Patrzek Leonard 126,58 Srebrny 19.05.1992 Bieniowice Legnica "Batalion" Legnica
15 Kjell Ove Antonsen 126,10 Srebrny 04.08.2016 Retków Głogów "Batalion" Leszno
16 Kruszakin Ryszard 126,00 Srebrny 17.08.1992 Gromadka Chocianów "Jeleń" Chocianów
17 Harasym Andrzej 125,58 Srebrny 17.09.2013 Tymowa Lubin "Czajka" Wrocław
18 Przysłupski Mirosław 125,42 Srebrny 12.08.2016 Nieszczyce Lubin "Dzik" Wrocław
19 Cierliński Henryk 125,27 Srebrny 15.07.1979 Roztoka Jawor "Łoś" Jawor
20 Kłak Jakub 124,98 Srebrny 20.08.2014 Prusice Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
21 Skrzypczak Jacek 124,38 Srebrny 21.09.1990 Radwanice Lubin "Jeleń" Chocianów
22 Frenking Heinz 124,25 Srebrny 24.08.2006 Pogwizdów Jawor "Łoś" Jawor
23 Duszyński Jerzy 124,15 Srebrny 1995 Rynarcice Lubin "Borsuk" Lubin
24 Żyłka Kamil 124,02 Srebrny 06.08.2017 Uniejowice Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
25 Bryliński Ryszard 123,93 Srebrny 29.09.2009 Wojszyn Głogów "Odra" Głogów
26 Bukowski Ryszard 123,90 Srebrny 07.08.2016 Grodziec Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
27 Kłak Mieczysław 123,82 Srebrny 09.08.2017 Rokietnica Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
28 Łuczak Zenon 123,07 Srebrny 30.06.2017 Naroczyce Lubin "Ostoja" Wrocław
29 Przybylski Radosław 122,95 Srebrny 10.09.2003 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
30 Bobela Damian 122,92 Srebrny 08.082015 Czaple Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja
31 Taszakowski Eugeniusz 122,87 Srebrny 27.08.1995 Gierałtowiec Legnica "Miedziak" Legnica
32 Taszakowski Eugeniusz 122,55 Srebrny 27.08.2006 Tomaszów Bolesławiecki Bolesławiec "Miedziak" Legnica
33 Grzych Bolesław 122,43 Srebrny 21.07.2009 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
34 Wołek Marcin 122,18 Srebrny 27.07.2009 Składowice Lubin "Górnik" Lubin
35 Piech Andrzej 121,92 Srebrny 27.06.2017 Wądroże Wielkie Legnica "Jedność" Wądroże Wielkie
36 Paleń Ryszard 121,92 Srebrny 20.08.2017 Leszkowice Głogów "Szarak" Grębocice
37 Łużny Jan 121,85 Srebrny 17.08.1992 Radwanice Głogów  "Jaźwiec" Radwanice
38 Romaniak Stefan 121,85 Srebrny 24.07.2016 Grzybiany Legnica "Dąbrowa" Legnica
39 Luszniewski Tomasz 121,80 Srebrny 04.08.2016 Brochocin Legnica "Miedziak" Legnica
40 Munzger Karol 121,77 Srebrny 02.09.1996 Proboszczów Złotoryja "Tumak" Jerzmanice Zdrój
41 Kolenda Piotr 121,73 Srebrny 12.09.2014 Biała Złotoryja "Sokół" Chojnów
42 Przybylski Bolesław 121,48 Srebrny 28.09.1992 Leszkowice Głogów "Szarak" Grębocice
43 Karpiej Janusz 121,30 Srebrny 28.07.2002 Celów Jawor "Łoś" Jawor
44 Windysz Eugeniusz 121,25 Srebrny 25.07.2016 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
45 Bazak Stanisław 121,08 Srebrny 14.08.2012 Biała Złotoryja "Sokół" Chojnów
46 Cierlik Stanisław 121,00 Srebrny 22.07.2006 Zaborów Lubin "Gwardia" Wrocław
47 Kondraciuk Piotr 120,88 Srebrny 30.07.2011 Brzeg Głogowski Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
48 Zapaśnik Ryszard 120,53 Srebrny 25.07.2013 Piotrowice Jawor "Jeleń" Jawor
49 Popławski Józef 120,45 Srebrny 05.08.1996 Mierczyce Legnica "Jedność" Wądroże Wielkie
50 Mykitiuk Mieczysław 120,33 Srebrny 16.08.2012 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
51 Siuda Andrzej 120,30 Srebrny 02.06.2002 Godziszowa Jawor "Bażant" Legnica
52 Kucab Grzegorz 120,18 Srebrny 04.08.2012 Roztoka Jawor "Łoś" Jawor
53 Malerowicz Zbigniew 120,08 Srebrny 07.07.1991 Miłkowice Legnica "Dzik" Legnica
54 K.Ł. "Dąbrowa" Legnica 119,95 Srebrny 16.09.2009 Krzywa Złotoryja "Dąbrowa" Legnica
55 Jakubczyk Mieczysław 119,95 Srebrny 10.08.2008 Olsze Głogów "Jaźwiec" Radwanice
56 Michalczyk Tadeusz 119,90 Srebrny 23.06.1985 Jerzmanowa Głogów "Hutnik" Głogów
57 Zarzeczny Mirosław 119,63 Srebrny 11.08.2010 Biała Legnica "Sokół" Chojnów
58 Fastowicz Michał 119,45 Srebrny 02.08.2008 Bolków Jawor "Łoś" Jawor
59 Kadecki Antoni 119,40 Srebrny 20.08.2005 Legnickie Pole Legnica "Cyranka" Legnica
60 Kłak Mieczysław 119,30 Srebrny 13.09.2006 Nowa Wieś Grodziska Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
61 Przybylski Jacek 119,30 Srebrny 21.08.2003 Pęcław Głogów "Szarak" Grębocice
62 Łucki Edward 119,30 Srebrny 10.08.2013 Gierałtowiec Legnica "Miedziak" Legnica
63 Bartoszewicz Krzysztof 119,20 Srebrny 09.08.2010 Wojciechów Legnica "Sokół" Chojnów
64 Wojtaszuk Stanisław 119,08 Srebrny 27.07.1992 Gromadka Chocianów "Jeleń" Chocianów
65 Kręcichwost Edward 119,08 Srebrny 08.09.2000 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
66 Chmielowiec Janusz 119,05 Srebrny 07.06.2006 Brunów Lubin "Bażant" Lubin
67 Bryliński Ryszard 118,95 Srebrny 06.06.1998 Buczyna Głogów "Jaźwiec" Radwanice
68 Kramarz Jacek 118,95 Srebrny 19.07.2016 Wilków Złotoryja "Ostoja" Jelenia Góra
69 Kucab Grzegorz 118,88 Srebrny 23.07.2016 Paszowice Jawor "Łoś" Jawor
70 Przybylski Bolesław 118,85 Srebrny 15.08.2004 Wierzchowice Głogów "Szarak" Grębocice
71 Mosiewicz Marian 118,80 Srebrny 22.07.2014 Łukaszów Złotoryja "Sokół" Chojnów
72 Kołodziej Kazimierz 118,70 Srebrny 23.05.2014 Sieraszowice Lubin "Jeleń" Chocianów
73 Przybylski Andrzej 118,60 Srebrny 15.07.2000 Turów Głogów "Szarak" Grębocice
74 Przybylski Radosław 118,42 Srebrny 11.08.2006 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
75 Skrzypczak Marian 118,40 Srebrny 20.07.1991 Kłębanowice Głogów "Jeleń" Chocianów
76 Tatys Mariusz 118,23 Srebrny 30.09.2011 Miłkowice Legnica "Miedziak" Legnica
77 Gabryszak Tadeusz 118,13 Srebrny 07.06.1992 Kotla Głogów "Kszyk" Głogów
78 Cybulski Piotr 118,05 Srebrny 1988 Rynarcice Lubin "Borsuk" Lubin
79 Sokalski Jan 117,98 Srebrny 14.08.2013 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
80 Przybylski Waldemar 117,93 Srebrny 20.06.2009 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
81 Romaniak Stefan 117,93 Srebrny 14.08.2013 Piotrówek Legnica "Dąbrowa" Legnica
82 Przybylski Andrzej 117,85 Srebrny 18.09.1996 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
83 Hald Arne 117,75 Srebrny 31.07.2006 Bielowice Legnica "Słonka" Legnica
84 Przybylski Radosław 117,70 Srebrny 19.08.2007 Grębocice Głogów "Szarak" Grębocice
85 Piela Jan 117,70 Srebrny 10.09.2003 Kotowice Głogów "Szarak" Grębocice
86 Zielonka Kazimierz 117,67 Srebrny 26.08.2005 Kłobuczyn Głogów "Jaźwiec" Radwanice
87 Targosiński Władysław 117,65 Srebrny 31.07.2004 Wróblin Głogowski Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
88 Twardowski Wiesław 117,63 Srebrny 25.08.2008 Czaple Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
89 Makowski Jan 117,60 Srebrny 25.06.1983 Miłkowice Legnica "Dzik" Legnica
90 Przybylski Andrzej 117,60 Srebrny 10.09.2001 Żabice Głogów "Szarak" Grębocice
91 Michno Adam 117,48 Srebrny 08.06.1991 Zagrodno Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
92 Piwowarczyk Andrzej 117,21 Srebrny 15.09.2011 Gniewomierowice Legnica "Miedziak" Legnica
93 Dauck Heinz Josef 117,13 Srebrny 15.08.2015 Ernestynów Legnica "Miedziak" Legnica
94 Garus Zenon 117,12 Srebrny 12.08.2016 Strupice Legnica "Miedziak" Legnica
95 Targosiński Władysław 117,00 Srebrny 31.07.2004 Wróblin Głogowski Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
96 Paleń Stanisław 116,98 Srebrny 04.08.2011 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
97 Kucab Grzegorz 116,80 Srebrny 02.08.2008 Gorzanowice Jawor "Łoś" Jawor
98 Bryliński Ryszard 116,75 Srebrny 25.08.1998 Buczyna Głogów "Jaźwiec" Radwanice
99 Swendrowski Krzysztof 116,73 Srebrny 28.09.2017 Mściwojów Jawor "Jeleń" Jawor
100 Skoczylas Małgorzata 116,63 Srebrny 17.08.2016 Buszkowice Lubin "Ostoja" Wrocław
101 Marciniak Janusz 116,60 Srebrny 08.08.2003 Godziszowa Jawor "Bażant" Legnica
102 Tatys Mariusz 116,60 Srebrny 12.06.2008 Gniewomierowice Legnica "Miedziak" Legnica
103 Twardowski Wiesław 116,55 Srebrny 03.08.2008 Proboszczów Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
104 Harasym Andrzej 116,50 Srebrny 12.08.2007 Tymowa Lubin "Czajka" Wrocław
105 Windysz Eugeniusz 116,13 Srebrny 10.06.2009 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
106 Flejszer Augustyn 115,90 Srebrny 30.09.1992 Strzałkowice Legnica "Jeleń" Legnica
107 Twardowski Wiesław 115,80 Srebrny 01.09.2013 Twardocice Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
108 Nadolny Edmund 115,75 Srebrny 14.08.2012 Warmątowice Legnica "Słonka" Legnica
109 Targosiński Władysław 115,70 Srebrny 27.09.2005 Kłoda Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
110 Bryliński Ryszard 115,58 Srebrny 30.05.1994 Buczyna Głogów "Jaźwiec" Radwanice
111 Targosiński Władysław 115,58 Srebrny 28.08.2013 Kłoda Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
112 Twardowski Wiesław 115,55 Srebrny 03.08.2008 Proboszczów Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
113 Bacia Jan 115,53 Srebrny 25.09.2017 Dobroszów Legnica "Diana" Niedźwiedzice
114 Przybylski Bolesław 115,48 Srebrny 18.07.2009 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
115 Vwysteker Jean Paul 115,40 Srebrny 02.09.2008 Moszowice Głogów "Kszyk" Głogów
116 Ilnicki Jan 115,40 Srebrny 15.07.2003 Krzydłowice Lubin "Bażant" Lubin
117 Tatys Mariusz 115,38 Srebrny 31.08.2017 Gniewomierowice Legnica "Sokół" Chojnów
118 Telka Jan 115,35 Srebrny 27.09.2007 Wądroże Wielkie Jawor "Jedność" Wądroże Wielkie
119 Bryliński Ryszard 115,30 Srebrny 13.08.2013 Jaroszówka Legnica "Diana" Niedźwiedzice
120 Przybylski Waldemar 115,25 Srebrny 19.08.2015 Wietszyce Głogów "Szarak" Grębocice
121 Smolarek Marian 115,20 Srebrny 11.07.2005 Lubin Lubin "Górnik" Lubin
122 Mykitiuk Mieczysław 115,18 Srebrny 23.07.2015 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
123 Bukowski Ryszard 115,03 Srebrny 13.07.2013 Czaple Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 2013-2018.  All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie jakiejkolwiek zawartości bez zezwolenia zabronione!
Webmaster J@cek