L.P. Nazwisko i imię Punkty Medal Data pozysk. Miejsce pozyskania Nadleśnictwo Koło łowieckie
1 Nadolny Grzegorz 114,75 Brązowy 02.08.2016 Krajewo Legnica "Słonka" Legnica
2 Cierlik Stanisław 114,7 Brązowy 26.08.2013 Wielowieś Legnica "Gwardia" Wrocław
3 Miller Jacek 114,6 Brązowy 04.07.2011 Krotoszyce Legnica "Słonka" Legnica
4 Zapaśnik Robert 114,52 Brązowy 25.08.2018 Targoszyn Jawor "Jeleń" Jawor
5 Skrzypczak Marian 114,4 Brązowy 24.09.1990 Radwanice Lubin "Jeleń" Chocianów
6 Lipa Aleksander 114,4 Brązowy 20.09.2000 Biała Złotoryja "Sokół" Chojnów
7 Taszakowski Eugeniusz 114,18 Brązowy 15.06.2015 Pawlikowice Legnica "Miedziak" Legnica
8 Kolenda Piotr 114,1 Brązowy 17.09.1996 Biała Złotoryja "Sokół" Chojnów
9 Wojciechowski Edward 114,1 Brązowy 17.07.1993 Rogów Legnica "Lis" Prochowice
10 Lipa Radosław 113,9 Brązowy 15.09.2011 Niedźwiedzice Legnica "Diana" Niedźwiedzice
11 Pasternak Krzysztof 113,8 Brązowy 08.07.2013 Kłębanowice Chocianów "Jeleń" Chocianów
12 Tatys Józef 113,70 Brązowy 28.09.2004 Tomaszów Bolesławiecki Bolesławiec "Miedziak" Legnica
13 Zatorski Henryk 113,65 Brązowy 01.08.2018 Czaple Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja
14 Targosiński Władysław 113,60 Brązowy 04.08.2001 Mieszków Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
15 Breś Grzegorz 113,6 Brązowy 12.08.2013 Gierałtowiec Legnica "Miedziak" Legnica
16 Rękoś Jan 113,55 Brązowy 28.07.2016 Jurków Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
17 Targosiński Piotr 113,20 Brązowy 15.08.2012 Kłoda Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
18 Steinar Hynne 113,15 Brązowy 05.08.2016 Proszyce Głogów "Batalion" Leszno
19 Chimerek Tomasz 113,08 Brązowy 18.05.2016 Niedźwiedzice Legnica "Diana" Niedźwiedzice
20 Piech Andrzej 113,05 Brązowy 29.06.2015 Rąbienice Legnica "Jedność" Wądroże Wielkie
21 Taszakowski Eugeniusz 113,1 Brązowy 15.09.1999 Podolany Legnica "Miedziak" Legnica
22 Zapaśnik Robert 112,95 Brązowy 16.07.2017 Słup Jawor "Jeleń" Jawor
23 Jakubczyk Mieczysław 112,85 Brązowy 21.07.2018 Radwanice Głogów "Jaźwiec" Radwanice
24 Kolenda Piotr 112,8 Brązowy 11.08.2013 Czernikowice Legnica "Sokół" Chojnów
25 Zapaśnik Ryszard 112,73 Brązowy 02.06.2015 Targoszyn Jawor "Jeleń" Jawor
26 Kowalski Edward  112,7 Brązowy 01.06.2014 Zamienice Legnica "Sokół" Chojnów
27 Windysz Eugeniusz 112,6 Brązowy 19.09.2000 Czaple Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
28 Krutnik Dariusz 112,58 Brązowy 07.08.2016 Czerwony Kościół Legnica "Miedziak" Legnica
29 Dziaduch Zygmunt 112,6 Brązowy 08.08.1999 Szyba Szprotawa "Darz Bór" Przemków
30 Warzywoda Edmund 112,48 Brązowy 11.09.2015 Tymowa Lubin "Czajka" Wrocław
31 Kadecki Antoni 112,4 Brązowy 18.07.2006 Lubień Legnica "Cyranka" Legnica
32 Garus Zenon 112,4 Brązowy 17.09.2009 Goślina Legnica "Miedziak" Legnica
33 Kowalski Andrzej 112,25 Brązowy 30.09.2016 Sędzimirów Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
34 Cyran Leszek 112,20 Brązowy 08.09.2001 Grodowiec Lubin "Bażant" Lubin
35 Kadecki Antoni 112,10 Brązowy 12,07.1999 Koskowice Legnica "Cyranka" Złotoryja
36 Gendera Adam 112,08 Brązowy 09.08.2015 Annabrzeg Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
37 Rogólski Paweł 112 Brązowy 09.08.2013 Bolków Jawor "Gwizd" Leśna
38 Malerowicz Zbigniew 112,03 Brązowy 30.09.2016 Miłkowice Legnica "Dzik" Legnica
39 Kadecki Antoni 111,80 Brązowy 21.09.2005 Koskowice Legnica "Cyranka" Legnica
40 Targosiński Władysław 111,80 Brązowy 09.08.2014 Wilczyce Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
41 Twardowski Marcin 111,75 Brązowy 17.06.2018 Proboszczów Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja
42 Śliwowski Norbert 111,70 Brązowy 13.06.2018 Pieszków Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja
43 Bryliński Ryszard 111,7 Brązowy 10.06.2000 Buczyna Głogów "Jaźwiec" Radwanice
44 Targosiński Władysław 111,7 Brązowy 26.07.2014 Żukowice Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
45 Śliwowski Ryszard 111,55 Brązowy 10.06.2016 Zagrodno Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
46 Nadolny Edmund 111,5 Brązowy 28.09.2004 Szymkowo Legnica "Słonka" Legnica
47 Pawełek Tadeusz 111,47 Brązowy 26.08.2018 Grzybiany Legnica "Batalion" Legnica
48 Jamik Rudolf 111,5 Brązowy 30.08.1995 Konary Jawor "Koziołek" Konary
49 Piwowarczyk Andrzej 111,42 Brązowy 27.07.2016 Motyczyn Legnica "Batalion" Legnica
50 Petrus Czesław 111,40 Brązowy 12.05.2012 Sucha Górna Lubin "Knieja" Lubin
51 Kłak Mieczysław 111,4 Brązowy 23.08.2013 Krajów Złotoryja "Słonka" Legnica
52 Twardowski Wiesław 111,3 Brązowy 26.07.2009 Jurków Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
53 Kapelski Marek 111,3 Brązowy 21.08.1999 Studzianka Przemków "Cyranka" Legnica
54 Tomaszewski Mirosław 111,20 Brązowy 07.08.2005 Warta Bolesławiecka Bolesławiec "Orzeł" Legnica
55 Harasym Andrzej 111,10 Brązowy 02.08.2008 Dąbrowa Lubin "Czajka" Wrocław
56 Przybylski Waldemar 111 Brązowy 04.08.2009 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
57 Kardaś Leon 111 Brązowy 02.08.1991 Radwanice Głogów "Jaźwiec" Radwanice
58 Śliwowski Ryszard 110,9 Brązowy 03.08.2007 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
59 Szurek Adam 110,90 Brązowy 01.06.2012 Mściwojów Jawor "Jeleń" Jawor
60 Targosiński Władysław 110,80 Brązowy 30.08.2012 Czerna Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
61 Zapaśnik Ryszard 110,80 Brązowy 19.07.2016 Paszowice Jawor "Jeleń" Jawor
62 Grygorcewicz Bogusław 110,70 Brązowy 31.08.2018 Tyniec Legnica "Dąbrowa" Legnica
63 Śliwowski Norbert 110,7 Brązowy 10.09.2013 Proboszczów Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
64 Targosiński Władysław 110,60 Brązowy 04.08.2001 Mieszków Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
65 Wójcicki Michał 110,5 Brązowy 20.05.2013 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
66 Taszakowski Eugeniusz 110,5 Brązowy 07.07.2013 Lipce Legnica "Miedziak" Legnica
67 Kłak Mieczysław 110,50 Brązowy 25.08.2000 Warmątowice Legnica "Słonka" Legnica
68 Nadolny Edmund 110,43 Brązowy 04.08.2016 Nowa Wieś Złotoryjska Legnica "Słonka" Legnica
69 Twardowski Marcin 110,37 Brązowy 12.06.2016 Twardocice Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
70 Petrus Czesław 110,4 Brązowy 1980 Sucha Górna Lubin "Knieja" Lubin
71 Herman Jan 110,30 Brązowy 30.08.1991 Czaple Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
72 Przybylski Andrzej 110,30 Brązowy 20.07.2009 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
73 Kadecki Antoni 110,30 Brązowy 20.09.2005 Koskowice Legnica "Cyranka" Legnica
74 Przybylski Andrzej 110,30 Brązowy 13.08.2002 Trzęsów Głogów "Szarak" Grębocice
75 Targosiński Władysław 110,2 Brązowy 05.08.2007 Kłoda Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
76 Kucab Grzegorz 110,2 Brązowy 26.08.2010 Wolbromek Jawor "Łoś" Jawor
77 Pawlak Marcin 110,12 Brązowy 11.08.2016 Sokołowiec Złotoryja "Tumak" Jerzmanice Zdrój
78 Platen Heinrich 110,1 Brązowy 15.05.2006 Grzymalin Legnica "Dzik" Legnica
79 Taszakowski Eugeniusz 109,90 Brązowy 23.08.2012 Ulesie Legnica "Miedziak" Legnica
80 Targosiński Władysław 109,9 Brązowy 27.09.1998 Brzeg Głogowski Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
81 Płomiński Jacek 109,85 Brązowy 03.07.2018 Osetnica Złotoryja "Sokół" Chojnów
82 Śliwowski Norbert 109,83 Brązowy 25.07.2015 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
83 Bryłkowski Stanisław 109,8 Brązowy 14.08.2010 Olszanica Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja
84 Janczewski Józef 109,8 Brązowy 20.08.2004 Sokola Jawor "Łoś" Jawor
85 Malerowicz Zbigniew 109,8 Brązowy 10.08.2009 Grzymalin Legnica "Dzik" Legnica
86 Kucab Zbigniew 109,70 Brązowy 29.07.2016 Sady Jawor "Łoś" Jawor
87 Miller Janusz 109,7 Brązowy 25.09.2013 Warmątowice Legnica "Słonka" Legnica
88 Yves Forestier 109,62 Brązowy 12.05.2016 Naroczyce Lubin "Ostoja" Wrocław
89 Popławski Józef 109,60 Brązowy 30.09.2009 Mierczyce Jawor "Jedność" Wądroże Wielkie
90 Twardowski Marcin 109,52 Brązowy 14.05.2016 Twardocice Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
91 Bazak Stanisław 109,48 Brązowy 05.08.2016 Jerzmanowice Złotoryja "Sokół" Chojnów
92 Mularczyk Piotr 109,40 Brązowy 18.05.2007 Brodów Lubin "Dzik" Lubin
93 Wzorek Jan 109,40 Brązowy 07.08.2017 Sucha Górna Lubin "Knieja" Lubin
94 Luszniewski Tomasz 109,3 Brązowy 22.09.2011 Gniewomierowice Legnica "Miedziak" Legnica
95 Twardowski Wiesław 109,25 Brązowy 06.08.2016 Radziechów Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
96 Śliwowski Norbert 109,23 Brązowy 12.06.2017 Czaple Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja
97 Przybylski Jacek 109 Brązowy 18.08.2005 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
98 Gaweł Przemysław 109,02 Brązowy 28.09.2018 Wierchosławice Jawor "Dzik" Jawor
99 Wołek Bogusław 109,00 Brązowy 24.05.2015 Osiek Legnica "Górnik" Lubin
100 Romaniak Dariusz 109,00 Brązowy 18.07.2014 Głębanowice Złotoryja "Dąbrowa" Legnica
101 Taszakowski Eugeniusz 108,98 Brązowy 24.07.2018 Tomaszów Bolesławiecki Bolesławiec "Miedziak" Legnica
102 Lipa Aleksander 109 Brązowy 23.07.2008 Niedźwiedzice Legnica "Diana" Niedźwiedzice
103 Przybylski Henryk 108,92 Brązowy 26.08.2017 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
104 Arne Jan Midgaard 108,90 Brązowy 05.08.2016 Proszówek Głogów "Cyranka" Złotoryja
105 Przybylski Andrzej 108,9 Brązowy 20.05.2010 Duża Wólka Głogów "Szarak" Grębocice
106 Dębski Jacek 108,83 Brązowy 05.08.2016 Rokietnica Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
107 Dziurawiec Andrzej 108,60 Brązowy 05.08.2016 Dalków Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
108 Trzeciak Ryszard 108,6 Brązowy 21.08.1955 Kłębanowice Głogów "Jeleń" Chocianów
109 Bryliński Ryszard 108,50 Brązowy 02.08.2008 Kozów Złotoryja OHZ Złotoryja
110 Kadecki Antoni 108,40 Brązowy 15.08.2005 Koskowice Legnica "Cyranka" Legnica
111 Romaniak Dariusz 108,4 Brązowy 30.09.2014 Krzywa Złotoryja "Dąbrowa" Legnica
112 Kadecki Antoni 108,30 Brązowy 26.06.2012 Gniewomierz Legnica "Cyranka" Legnica
113 Dubiński Dariusz 108,3 Brązowy 21.07.2001 Sucha Górna Lubin "Knieja" Lubin
114 Smolarek Marian 108,3 Brązowy 25.05.2005 Księgienice Lubin "Górnik" Lubin
115 Kapyszewski Franciszek 108,2 Brązowy 23.07.1993 Dalków Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
116 Kondraciuk Ryszard 108,2 Brązowy 27.09.2011 Kromolin Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
117 Mikitiuk Mieczysław 108,2 Brązowy 02.09.2014 Czaple Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
118 Cierlik Stanisław 108,10 Brązowy 07.08.2005 Ręszów Legnica "Gwardia" Wrocław
119 Luszniewski Walenty 108,07 Brązowy 21.07.2018 Brochocin Legnica "Miedziak" Legnica
120 Nadolny Edmund 108,05 Brązowy 05.08.2015 Krajewo Legnica "Słonka" Legnica
121 Paleń Ryszard 108,00 Brązowy 13.09.2006 Pęcław Głogów "Szarak" Grębocice
122 Dobrosik Ryszard 108 Brązowy 25.07.2013 Bolków Jawor "Gwizd" Leśna
123 Przybylski Radosław 108 Brązowy 09.08.2008 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
124 Bryliński Ryszard 108 Brązowy 20.06.1993 Radwanice Głogów "Jaźwiec" Radwanice
125 Derkacz Andrzej 107,9 Brązowy 04.08.2014 Wysoka Przemków "Darz Bór" Przemków
126 Nadolny Grzegorz 107,9 Brązowy 27.09.2014 Krajewo Legnica "Słonka" Legnica
127 Sawicki Mariusz 107,70 Brązowy 14.06.2012 Wolbromek Jawor "Łoś" Jawor
128 Tatys Mariusz 107,67 Brązowy 14.08.2017 Miłkowice Legnica "Miedziak" Legnica
129 Szudrowicz Eugeniusz 107,7 Brązowy 20.08.2005 Brunów Legnica "Bażant" Lubin
130 Skov Gordon 107,58 Brązowy 04.08.2018 Lubiechowa Złotoryja "Muflon" Jelenia Góra
131 Śliwowski Ryszard 107,5 Brązowy 26.08.1991 Zagrodno Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
132 Nadolny Edmund 107,5 Brązowy 10.08.2014 Krajewo Legnica "Słonka" Legnica
133 Twardowski Wiesław 107,40 Brązowy 29.06.2018 Twardocice Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja
134 Przybylski Andrzej 107,4 Brązowy 04.08.2009 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
135 Kłak Krzysztof 107,35 Brązowy 10.08.2017 Uniejowice Złotoryja "Słonka" Legnica
136 Luszniewski Walenty 107,3 Brązowy 27.09.2009 Gierałtowiec Legnica "Miedziak" Legnica
137 Jakubczyk Mieczysław 107,15 Brązowy 18.07.2015 Buczyna Głogów "Jaźwiec" Radwanice
138 Cierlik Stanisław 107,2 Brązowy 28.05.2007 Zaborów Lubin "Gwardia" Wrocław
139 Michalski Ryszard 107,2 Brązowy 24.09.2007 Gola Lubin "Borsuk" Lubin
140 Kucab Grzegorz 107,1 Brązowy 31.05.2007 Wolbromek Jawor "Łoś" Jawor
141 Malerowicz Zbigniew 107,05 Brązowy 22.07.2016 Grzymalin Legnica "Dzik" Legnica
142 Saja Jacek 107,00 Brązowy 03.09.2017 Wądroże  Złotoryja "Dąbrowa" Legnica
143 Przybylski Radosław 107 Brązowy 31.07.2014 Bieńków Głogów "Szarak" Grębocice
144 Herman Jan 107 Brązowy 28.09.1980 Czaple Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
145 Bazak Stanisław 106,9 Brązowy 12.08.2009 Chojnów Złotoryja "Sokół" Chojnów
146 Nazar Józef 106,9 Brązowy 09.09.1987 Bolków Jawor "Łoś" Jawor
147 Bryliński Ryszard 106,8 Brązowy 30.08.1988 Wierzchowice Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
148 Bukowski Ryszard 106,80 Brązowy 03.07.2014 Grodziec Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
149 Bryłkowski Stanisław 106,8 Brązowy 01.08.2014 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
150 Nadolny Edmund 106,75 Brązowy 05.08.2017 Bielowice Legnica "Słonka" Legnica
151 Maciejewski Wojciech 106,72 Brązowy 11.08.2017 Jaśkowice Legnica "Batalion" Legnica
152 Kadecki Antoni 106,6 Brązowy 24.09.2004 Księgienice Legnica "Cyranka" Legnica
153 Bagrowski Bernard 106,60 Brązowy 16.08.2016 Bieńków Głogów "Szarak" Grębocice
154 Śliwowski Norbert 106,60 Brązowy 25.05.2016 Modlikowice Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
155 Kapelski Marek 106,6 Brązowy 30.08.2005 Legnickie Pole Legnica "Cyranka" Legnica
156 Garus Zenon 106,52 Brązowy 11.06.2017 Twardocice Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja
157 Tatys Mariusz 106,48 Brązowy 13.08.2017 Miłkowice Legnica "Miedziak" Legnica
158 Kowalski Edward 106,5 Brązowy 01.06.2009 Chojnów Złotoryja "Sokół" Chojnów
159 Kapelski Marek 106,45 Brązowy 06.08.2018 Mikołajowice Legnica "Cyranka" Legnica
160 Porucznik Michał 106,4 Brązowy 01.08.2002 Jędrzychowice Chocianów "Leśnik" Chocianów
161 Targosiński Władysław 106,4 Brązowy 09.08.2011 Brzeg Głogowski Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
162 Targosiński Władysław 106,4 Brązowy 15.09.2003 Wilczyce Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
163 Przybylski Jacek 106,28 Brązowy 31.07.2016 Szymocin Głogów "Szarak" Grębocice
164 Przybylski Waldemar 106,3 Brązowy 12.09.2003 Turów Głogów "Szarak" Grębocice
165 Tatys Piotr 106,1 Brązowy 30.09.2010 Ulesie Legnica "Miedziak" Legnica
166 Miller Robert 106 Brązowy 21.05.2012 Miłkowice Legnica "Dzik" Legnica
167 Szurek Adam 106 Brązowy 01.06.2004 Domaniów Jawor "Jeleń" Jawor
168 Kadecki Jarosław 105,9 Brązowy 10.08.2012 Legnickie Pole Legnica "Cyranka" Legnica
169 Twardowski Wiesław 105,93 Brązowy 08.08.2016 Twardocice Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
170 Klimesz Jan 105,9 Brązowy 30.06.2007 Miłogoszcz Lubin "Dzik" Wrocław
171 Maciuszonek Franciszek 105,85 Brązowy 03.08.2018 Studnica Legnica "Diana" Niedźwiedzice
172 Paleń Ryszard 105,80 Brązowy 25.07.2015 Stara Rzeka Głogów "Szarak" Grębocice
173 Siuda Andrzej 105,80 Brązowy 02.06.2002 Godziszowa Jawor "Bażant" Legnica
174 Przybylski Andrzej 105,80 Brązowy 30.09.2010 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
175 Grela Bronisław 105,8 Brązowy 02.10.1999 Kotowice Głogów "Szarak" Grębocice
176 Lipa Aleksander 105,8 Brązowy 27.08.2013 Niedźwiedzice Legnica "Diana" Niedźwiedzice
177 Przybylski Jan 105,75 Brązowy 19.07.2018 Duża Wólka Głogów "Szarak" Grębocice
178 Grzych Bolesław 105,70 Brązowy 28.07.2007 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
179 Korpaczewski Zbigniew 105,7 Brązowy 20.05.1993 Mikołajowice Legnica "Jedność" Wądroże Wielkie
180 Korpaczewski Zbigniew 105,6 Brązowy 1993 Mierczyce Legnica "Jedność" Wądroże Wielkie
181 Taszakowski Eugeniusz 105,6 Brązowy 15.08.2010 Gniewomierowice Legnica "Miedziak" Legnica
182 Taszakowski Eugeniusz 105,60 Brązowy 26.08.2012 Warta Bolesławiecka Bolesławiec "Miedziak" Legnica
183 Twardowski Wiesław 105,5 Brązowy 17.08.2013 Dłużec Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
184 Bryliński Ryszard 105,53 Brązowy 07.08.2017 Gierałtowiec Legnica "Miedziak" Legnica
185 Gabryszak Tadeusz 105,5 Brązowy 26.06.1996 Chociemyśl Głogów "Kszyk" Głogów
186 Telka Marian 105,4 Brązowy 05.09.2014 Granowice Legnica "Jedność" Wądroże Wielkie
187 Siuda Andrzej 105,40 Brązowy 20.09.2005 Koskowice Legnica "Cyranka" Legnica
188 Bryłkowski Stanisław 105,40 Brązowy 22.06.2016 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
189 Bobela Damian 105,40 Brązowy 26.08.2018 Modlikowice Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
190 Lizak Mirosław 105,40 Brązowy 17.07.2018 Zamienice Złotoryja "Sokół" Chojnów
191 Bartoszewicz Krzysztof 105,4 Brązowy 31.07.2009 Chojnów Złotoryja "Sokół" Chojnów
192 Popławski Józef 105,4 Brązowy 30.09.2009 Mierczyce Jawor "Jedność" Wądroże Wielkie
193 Bryliński Ryszard 105,4 Brązowy 18.08.2009 Sokołowiec Złotoryja "Tumak" Jerzmanice Zdrój
194 Swendrowski Krzysztof 105,4 Brązowy 24.08.2008 Paszowice Jawor "Jeleń" Jawor
195 Miller Janusz 105,4 Brązowy 25.05.2012 Krotoszyce Legnica "Słonka" Legnica
196 Bryłkowski Stanisław 105,4 Brązowy 24.05.2012 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
197 Taszakowski Eugeniusz 105,3 Brązowy 06.07.2006 Tomaszów Bolesławiecki Bolesławiec "Miedziak" Legnica
198 Brania Wojciech 105,30 Brązowy 26.09.2015 Godziszowa Jawor "Bażant" Legnica
199 Kolenda Piotr 105,3 Brązowy 2001 Chojnów Złotoryja "Sokół" Chojnów
200 Windysz Eugeniusz 105,3 Brązowy 15.07.2001 Czaple Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
201 Pawełek Tadeusz 105,25 Brązowy 07.08.2017 Motyczyn Legnica "Batalion" Legnica
202 Kadecki Antoni 105,2 Brązowy 20.08.1978 Lubień Legnica "Cyranka" Legnica
203 Karpiej Marian 105,2 Brązowy 27.08.1982 Kłaczyna Jawor "Łoś" Jawor
204 Baran Remigiusz 105,2 Brązowy 14.09.2012 Ulesie Legnica "Miedziak" Legnica
205 Klawiński Zbigniew 105,18 Brązowy 19.06.2015 Gawronki Głogów "Batalion" Leszno
206 Sigiel Ryszard 105,10 Brązowy 15.09.2003 Gołaczów Złotoryja "Sokół" Chojnów
207 Kręcichwost Edward 105,1 Brązowy 21.08.2011 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
208 Skrzypczak Marian 105,1 Brązowy 09.08.1995 Gromadka Chocianów "Jeleń" Chocianów
209 Targosiński Piotr 105,07 Brązowy 16.08.2017 Czerna Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
210 Krzysztan Tadeusz 105,05 Brązowy 08.08.2016 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
211 Sokalski Jan 105 Brązowy 26.09.2012 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 2013-2019.  All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie jakiejkolwiek zawartości bez zezwolenia zabronione!
Webmaster J@cek