L.P. Nazwisko i imię Punkty Medal Data pozysk. Miejsce pozyskania Nadleśnictwo Koło łowieckie
1 Nadolny Grzegorz 114,75 Brązowy 02.08.2016 Krajewo Legnica "Słonka" Legnica
2 Cierlik Stanisław 114,73 Brązowy 26.08.2013 Wielowieś Legnica "Gwardia" Wrocław
3 Miller Jacek 114,55 Brązowy 04.07.2011 Krotoszyce Legnica "Słonka" Legnica
4 Skrzypczak Marian 114,43 Brązowy 24.09.1990 Radwanice Lubin "Jeleń" Chocianów
5 Lipa Aleksander 114,43 Brązowy 20.09.2000 Biała Złotoryja "Sokół" Chojnów
6 Taszakowski Eugeniusz 114,18 Brązowy 15.06.2015 Pawlikowice Legnica "Miedziak" Legnica
7 Kolenda Piotr 114,13 Brązowy 17.09.1996 Biała Złotoryja "Sokół" Chojnów
8 Wojciechowski Edward 114,05 Brązowy 17.07.1993 Rogów Legnica "Lis" Prochowice
9 Lipa Radosław 113,85 Brązowy 15.09.2011 Niedźwiedzice Legnica "Diana" Niedźwiedzice
10 Pasternak Krzysztof 113,83 Brązowy 08.07.2013 Kłębanowice Chocianów "Jeleń" Chocianów
11 Tatys Józef 113,70 Brązowy 28.09.2004 Tomaszów Bolesławiecki Bolesławiec "Miedziak" Legnica
12 Targosiński Władysław 113,60 Brązowy 04.08.2001 Mieszków Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
13 Breś Grzegorz 113,58 Brązowy 12.08.2013 Gierałtowiec Legnica "Miedziak" Legnica
14 Rękoś Jan 113,55 Brązowy 28.07.2016 Jurków Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
15 Targosiński Piotr 113,20 Brązowy 15.08.2012 Kłoda Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
16 Steinar Hynne 113,15 Brązowy 05.08.2016 Proszyce Głogów "Batalion" Leszno
17 Chimerek Tomasz 113,08 Brązowy 18.05.2016 Niedźwiedzice Legnica "Diana" Niedźwiedzice
18 Piech Andrzej 113,05 Brązowy 29.06.2015 Rąbienice Legnica "Jedność" Wądroże Wielkie
19 Taszakowski Eugeniusz 113,05 Brązowy 15.09.1999 Podduny Legnica "Miedziak" Legnica
20 Zapaśnik Robert 112,95 Brązowy 16.07.2017 Słup Jawor "Jeleń" Jawor
21 Kolenda Piotr 112,83 Brązowy 11.08.2013 Czernikowice Legnica "Sokół" Chojnów
22 Zapaśnik Ryszard 112,73 Brązowy 02.06.2015 Targoszyn Jawor "Jeleń" Jawor
23 Kowalski Edward  112,65 Brązowy 01.06.2014 Zamienice Legnica "Sokół" Chojnów
24 Windysz Eugeniusz 112,58 Brązowy 19.09.2000 Czaple Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
25 Krutnik Dariusz 112,58 Brązowy 07.08.2016 Czerwony Kościół Legnica "Miedziak" Legnica
26 Dziaduch Zygmunt 112,55 Brązowy 08.08.1999 Szyba Szprotawa "Darz Bór" Przemków
27 Warzywoda Edmund 112,48 Brązowy 11.09.2015 Tymowa Lubin "Czajka" Wrocław
28 Kadecki Antoni 112,42 Brązowy 18.07.2006 Lubień Legnica "Cyranka" Legnica
29 Garus Zenon 112,38 Brązowy 17.09.2009 Goślina Legnica "Miedziak" Legnica
30 Kowalski Andrzej 112,25 Brązowy 30.09.2016 Sędzimirów Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
31 Cyran Leszek 112,20 Brązowy 08.09.2001 Grodowiec Lubin "Bażant" Lubin
32 Kadecki Antoni 112,10 Brązowy 12,07.1999 Koskowice Legnica "Cyranka" Złotoryja
33 Gendera Adam 112,08 Brązowy 09.08.2015 Annabrzeg Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
34 Rogólski Paweł 112,03 Brązowy 09.08.2013 Bolków Jawor "Gwizd" Leśna
35 Malerowicz Zbigniew 112,03 Brązowy 30.09.2016 Miłkowice Legnica "Dzik" Legnica
36 Kadecki Antoni 111,80 Brązowy 21.09.2005 Koskowice Legnica "Cyranka" Legnica
37 Targosiński Władysław 111,80 Brązowy 09.08.2014 Wilczyce Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
38 Bryliński Ryszard 111,68 Brązowy 10.06.2000 Buczyna Głogów "Jaźwiec" Radwanice
39 Targosiński Władysław 111,65 Brązowy 26.07.2014 Żukowice Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
40 Śliwowski Ryszard 111,55 Brązowy 10.06.2016 Zagrodno Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
41 Nadolny Edmund 111,52 Brązowy 28.09.2004 Szymkowo Legnica "Słonka" Legnica
42 Jamik Rudolf 111,45 Brązowy 30.08.1995 Konary Jawor "Koziołek" Konary
43 Piwowarczyk Andrzej 111,42 Brązowy 27.07.2016 Motyczyn Legnica "Batalion" Legnica
44 Petrus Czesław 111,40 Brązowy 12.05.2012 Sucha Górna Lubin "Knieja" Lubin
45 Kłak Mieczysław 111,35 Brązowy 23.08.2013 Krajów Złotoryja "Słonka" Legnica
46 Twardowski Wiesław 111,28 Brązowy 26.07.2009 Jurków Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
47 Kapelski Marek 111,28 Brązowy 21.08.1999 Studzianka Przemków "Cyranka" Legnica
48 Tomaszewski Mirosław 111,20 Brązowy 07.08.2005 Warta Bolesławiecka Bolesławiec "Orzeł" Legnica
49 Harasym Andrzej 111,10 Brązowy 02.08.2008 Dąbrowa Lubin "Czajka" Wrocław
50 Przybylski Waldemar 111,03 Brązowy 04.08.2009 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
51 Kardaś Leon 110,95 Brązowy 02.08.1991 Radwanice Głogów "Jaźwiec" Radwanice
52 Śliwowski Ryszard 110,92 Brązowy 03.08.2007 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
53 Szurek Adam 110,90 Brązowy 01.06.2012 Mściwojów Jawor "Jeleń" Jawor
54 Targosiński Władysław 110,80 Brązowy 30.08.2012 Czerna Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
55 Zapaśnik Ryszard 110,80 Brązowy 19.07.2016 Paszowice Jawor "Jeleń" Jawor
56 Śliwowski Norbert 110,68 Brązowy 10.09.2013 Proboszczów Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
57 Targosiński Władysław 110,60 Brązowy 04.08.2001 Mieszków Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
58 Wójcicki Michał 110,53 Brązowy 20.05.2013 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
59 Taszakowski Eugeniusz 110,53 Brązowy 07.07.2013 Lipce Legnica "Miedziak" Legnica
60 Kłak Mieczysław 110,50 Brązowy 25.08.2000 Warmątowice Legnica "Słonka" Legnica
61 Nadolny Edmund 110,43 Brązowy 04.08.2016 Nowa Wieś Złotoryjska Legnica "Słonka" Legnica
62 Twardowski Marcin 110,37 Brązowy 12.06.2016 Twardocice Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
63 Petrus Czesław 110,35 Brązowy 1980 Sucha Górna Lubin "Knieja" Lubin
64 Herman Jan 110,30 Brązowy 30.08.1991 Czaple Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
65 Przybylski Andrzej 110,30 Brązowy 20.07.2009 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
66 Kadecki Antoni 110,30 Brązowy 20.09.2005 Koskowice Legnica "Cyranka" Złotoryja
67 Przybylski Andrzej 110,30 Brązowy 13.08.2002 Trzęsów Głogów "Szarak" Grębocice
68 Targosiński Władysław 110,15 Brązowy 05.08.2007 Kłoda Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
69 Kucab Grzegorz 110,15 Brązowy 26.08.2010 Wolbromek Jawor "Łoś" Jawor
70 Pawlak Marcin 110,12 Brązowy 11.08.2016 Sokołowiec Złotoryja "Tumak" Jerzmanice Zdrój
71 Platen Heinrich 110,05 Brązowy 15.05.2006 Grzymalin Legnica "Dzik" Legnica
72 Taszakowski Eugeniusz 109,90 Brązowy 23.08.2012 Ulesie Legnica "Miedziak" Legnica
73 Targosiński Władysław 109,85 Brązowy 27.09.1998 Brzeg Głogowski Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
74 Śliwowski Norbert 109,83 Brązowy 25.07.2015 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
75 Bryłkowski Stanisław 109,83 Brązowy 14.08.2010 Olszanica Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja
76 Janczewski Józef 109,82 Brązowy 20.08.2004 Sokola Jawor "Łoś" Jawor
77 Malerowicz Zbigniew 109,75 Brązowy 10.08.2009 Grzymalin Legnica "Dzik" Legnica
78 Kucab Zbigniew 109,70 Brązowy 29.07.2016 Sady Jawor "Łoś" Jawor
79 Miller Janusz 109,65 Brązowy 25.09.2013 Warmątowice Legnica "Słonka" Legnica
80 Yves Forestier 109,62 Brązowy 12.05.2016 Naroczyce Lubin "Ostoja" Wrocław
81 Popławski Józef 109,60 Brązowy 30.09.2009 Mierczyce Jawor "Jedność" Wądroże Wielkie
82 Twardowski Marcin 109,52 Brązowy 14.05.2016 Twardocice Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
83 Bazak Stanisław 109,48 Brązowy 05.08.2016 Jerzmanowice Złotoryja "Sokół" Chojnów
84 Śliwowski Norbert 109,45 Brązowy 12.06.2017 Czaple Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja
85 Mularczyk Piotr 109,40 Brązowy 18.05.2007 Brodów Lubin "Dzik" Lubin
86 Wzorek Jan 109,40 Brązowy 07.08.2017 Sucha Górna Lubin "Knieja" Lubin
87 Luszniewski Tomasz 109,28 Brązowy 22.09.2011 Gniewomierowice Legnica "Miedziak" Legnica
88 Twardowski Wiesław 109,25 Brązowy 06.08.2016 Radziechów Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
89 Przybylski Jacek 109,03 Brązowy 18.08.2005 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
90 Wołek Bogusław 109,00 Brązowy 24.05.2015 Osiek Legnica "Górnik" Lubin
91 Romaniak Dariusz 109,00 Brązowy 18.07.2014 Głębanowice Złotoryja "Dąbrowa" Legnica
92 Lipa Aleksander 108,95 Brązowy 23.07.2008 Niedźwiedzice Legnica "Diana" Niedźwiedzice
93 Arne Jan Midgaard 108,90 Brązowy 05.08.2016 Proszówek Głogów "Cyranka" Złotoryja
94 Przybylski Andrzej 108,88 Brązowy 20.05.2010 Duża Wólka Głogów "Szarak" Grębocice
95 Dębski Jacek 108,83 Brązowy 05.08.2016 Rokietnica Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
96 Przybylski Henryk 108,92 Brązowy 26.08.2017 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
97 Dziurawiec Andrzej 108,60 Brązowy 05.08.2016 Dalków Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
98 Trzeciak Ryszard 108,55 Brązowy 21.08.1955 Kłębanowice Głogów "Jeleń" Chocianów
99 Bryliński Ryszard 108,50 Brązowy 02.08.2008 Kozów Złotoryja OHZ Złotoryja
100 Kadecki Antoni 108,40 Brązowy 15.08.2005 Koskowice Legnica "Cyranka" Legnica
101 Romaniak Dariusz 108,38 Brązowy 30.09.2014 Krzywa Złotoryja "Dąbrowa" Legnica
102 Kadecki Antoni 108,30 Brązowy 26.06.2012 Gniewomierz Legnica "Cyranka" Legnica
103 Dubiński Dariusz 108,27 Brązowy 21.07.2001 Sucha Górna Lubin "Knieja" Lubin
104 Smolarek Marian 108,25 Brązowy 25.05.2005 Księgienice Lubin "Górnik" Lubin
105 Kapyszewski Franciszek 108,23 Brązowy 23.07.1993 Dalków Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
106 Kondraciuk Ryszard 108,15 Brązowy 27.09.2011 Kromolin Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
107 Mikitiuk Mieczysław 108,15 Brązowy 02.09.2014 Czaple Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
108 Cierlik Stanisław 108,10 Brązowy 07.08.2005 Ręszów Legnica "Gwardia" Wrocław
109 Nadolny Edmund 108,05 Brązowy 05.08.2015 Krajewo Legnica "Słonka" Legnica
110 Paleń Ryszard 108,00 Brązowy 13.09.2006 Pęcław Głogów "Szarak" Grębocice
111 Dobrosik Ryszard 107,98 Brązowy 25.07.2013 Bolków Jawor "Gwizd" Leśna
112 Przybylski Radosław 107,95 Brązowy 09.08.2008 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
113 Bryliński Ryszard 107,95 Brązowy 20.06.1993 Radwanice Głogów "Jaźwiec" Radwanice
114 Derkacz Andrzej 107,85 Brązowy 04.08.2014 Wysoka Przemków "Darz Bór" Przemków
115 Nadolny Grzegorz 107,85 Brązowy 27.09.2014 Krajewo Legnica "Słonka" Legnica
116 Sawicki Mariusz 107,70 Brązowy 14.06.2012 Wolbromek Jawor "Łoś" Jawor
117 Tatys Mariusz 107,67 Brązowy 14.08.2017 Miłkowice Legnica "Miedziak" Legnica
118 Szudrowicz Eugeniusz 107,65 Brązowy 20.08.2005 Brunów Legnica "Bażant" Lubin
119 Śliwowski Ryszard 107,48 Brązowy 26.08.1991 Zagrodno Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
120 Nadolny Edmund 107,45 Brązowy 10.08.2014 Krajewo Legnica "Słonka" Legnica
121 Przybylski Andrzej 107,35 Brązowy 04.08.2009 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
122 Kłak Krzysztof 107,35 Brązowy 10.08.2017 Uniejowice Złotoryja "Słonka" Legnica
123 Luszniewski Walenty 107,33 Brązowy 27.09.2009 Gierałtowiec Legnica "Miedziak" Legnica
124 Jakubczyk Mieczysław 107,15 Brązowy 18.07.2015 Buczyna Głogów "Jaźwiec" Radwanice
125 Cierlik Stanisław 107,15 Brązowy 28.05.2007 Zaborów Lubin "Gwardia" Wrocław
126 Michalski Ryszard 107,15 Brązowy 24.09.2007 Gola Lubin "Borsuk" Lubin
127 Kucab Grzegorz 107,05 Brązowy 31.05.2007 Wolbromek Jawor "Łoś" Jawor
128 Malerowicz Zbigniew 107,05 Brązowy 22.07.2016 Grzymalin Legnica "Dzik" Legnica
129 Saja Jacek 107,00 Brązowy 03.09.2017 Wądroże  Złotoryja "Dąbrowa" Legnica
130 Przybylski Radosław 106,98 Brązowy 31.07.2014 Bieńków Głogów "Szarak" Grębocice
131 Herman Jan 106,97 Brązowy 28.09.1980 Czaple Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
132 Bazak Stanisław 106,88 Brązowy 12.08.2009 Chojnów Złotoryja "Sokół" Chojnów
133 Nazar Józef 106,85 Brązowy 09.09.1987 Bolków Jawor "Łoś" Jawor
134 Bryliński Ryszard 106,83 Brązowy 30.08.1988 Wierzchowice Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
135 Bukowski Ryszard 106,80 Brązowy 03.07.2014 Grodziec Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
136 Bryłkowski Stanisław 106,78 Brązowy 01.08.2014 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
137 Nadolny Edmund 106,75 Brązowy 05.08.2017 Bielowice Legnica "Słonka" Legnica
138 Maciejewski Wojciech 106,72 Brązowy 11.08.2017 Jaśkowice Legnica "Batalion" Legnica
139 Kadecki Antoni 106,62 Brązowy 24.09.2004 Księgienice Legnica "Cyranka" Legnica
140 Bagrowski Bernard 106,60 Brązowy 16.08.2016 Bieńków Głogów "Szarak" Grębocice
141 Śliwowski Norbert 106,60 Brązowy 25.05.2016 Modlikowice Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
142 Kapelski Marek 106,57 Brązowy 30.08.2005 Legnickie Pole Legnica "Cyranka" Legnica
143 Garus Zenon 106,52 Brązowy 11.06.2017 Twardocice Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja
144 Tatys Mariusz 106,48 Brązowy 13.08.2017 Miłkowice Legnica "Miedziak" Legnica
145 Kowalski Edward 106,45 Brązowy 01.06.2009 Chojnów Złotoryja "Sokół" Chojnów
146 Porucznik Michał 106,43 Brązowy 01.08.2002 Jędrzychowice Chocianów "Leśnik" Chocianów
147 Targosiński Władysław 106,43 Brązowy 09.08.2011 Brzeg Głogowski Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
148 Targosiński Władysław 106,35 Brązowy 15.09.2003 Wilczyce Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
149 Przybylski Jacek 106,28 Brązowy 31.07.2016 Szymocin Głogów "Szarak" Grębocice
150 Przybylski Waldemar 106,25 Brązowy 12.09.2003 Turów Głogów "Szarak" Grębocice
151 Tatys Piotr 106,05 Brązowy 30.09.2010 Ulesie Legnica "Miedziak" Legnica
152 Miller Robert 105,98 Brązowy 21.05.2012 Miłkowice Legnica "Dzik" Legnica
153 Szurek Adam 105,95 Brązowy 01.06.2004 Domaniów Jawor "Jeleń" Jawor
154 Kadecki Jarosław 105,93 Brązowy 10.08.2012 Legnickie Pole Legnica "Cyranka" Legnica
155 Twardowski Wiesław 105,93 Brązowy 08.08.2016 Twardocice Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
156 Klimesz Jan 105,85 Brązowy 30.06.2007 Miłogoszcz Lubin "Dzik" Wrocław
157 Paleń Ryszard 105,80 Brązowy 25.07.2015 Stara Rzeka Głogów "Szarak" Grębocice
158 Siuda Andrzej 105,80 Brązowy 02.06.2002 Godziszowa Jawor "Bażant" Legnica
159 Przybylski Andrzej 105,80 Brązowy 30.09.2010 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
160 Grela Bronisław 105,78 Brązowy 02.10.1999 Kotowice Głogów "Szarak" Grębocice
161 Lipa Aleksander 105,75 Brązowy 27.08.2013 Niedźwiedzice Legnica "Diana" Niedźwiedzice
162 Grzych Bolesław 105,70 Brązowy 28.07.2007 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
163 Korpaczewski Zbigniew 105,65 Brązowy 20.05.1993 Mikołajowice Legnica "Jedność" Wądroże Wielkie
164 Korpaczewski Zbigniew 105,63 Brązowy 1993 Mierczyce Legnica "Jedność" Wądroże Wielkie
165 Taszakowski Eugeniusz 105,62 Brązowy 15.08.2010 Gniewomierowice Legnica "Miedziak" Legnica
166 Taszakowski Eugeniusz 105,60 Brązowy 26.08.2012 Warta Bolesławiecka Bolesławiec "Miedziak" Legnica
167 Twardowski Wiesław 105,53 Brązowy 17.08.2013 Dłużec Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
168 Bryliński Ryszard 105,53 Brązowy 07.08.2017 Gierałtowiec Legnica "Miedziak" Legnica
169 Gabryszak Tadeusz 105,45 Brązowy 26.06.1996 Chociemyśl Głogów "Kszyk" Głogów
170 Telka Marian 105,43 Brązowy 05.09.2014 Granowice Legnica "Jedność" Wądroże Wielkie
171 Siuda Andrzej 105,40 Brązowy 20.09.2005 Koskowice Legnica "Cyranka" Legnica
172 Bryłkowski Stanisław 105,40 Brązowy 22.06.2016 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
173 Bartoszewicz Krzysztof 105,38 Brązowy 31.07.2009 Chojnów Złotoryja "Sokół" Chojnów
174 Popławski Józef 105,38 Brązowy 30.09.2009 Mierczyce Jawor "Jedność" Wądroże Wielkie
175 Bryliński Ryszard 105,35 Brązowy 18.08.2009 Sokołowiec Złotoryja "Tumak" Jerzmanice Zdrój
176 Swendrowski Krzysztof 105,35 Brązowy 24.08.2008 Paszowice Jawor "Jeleń" Jawor
177 Miller Janusz 105,35 Brązowy 25.05.2012 Krotoszyce Legnica "Słonka" Legnica
178 Bryłkowski Stanisław 105,35 Brązowy 24.05.2012 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
179 Taszakowski Eugeniusz 105,32 Brązowy 06.07.2006 Tomaszów Bolesławiecki Bolesławiec "Miedziak" Legnica
180 Brania Wojciech 105,30 Brązowy 26.09.2015 Godziszowa Jawor "Bażant" Legnica
181 Kolenda Piotr 105,28 Brązowy 2001 Chojnów Złotoryja "Sokół" Chojnów
182 Windysz Eugeniusz 105,25 Brązowy 15.07.2001 Czaple Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
183 Pawełek Tadeusz 105,25 Brązowy 07.08.2017 Motyczyn Legnica "Batalion" Legnica
184 Kadecki Antoni 105,23 Brązowy 20.08.1978 Lubień Legnica "Cyranka" Legnica
185 Karpiej Marian 105,23 Brązowy 27.08.1982 Kłaczyna Jawor "Łoś" Jawor
186 Baran Remigiusz 105,23 Brązowy 14.09.2012 Ulesie Legnica "Miedziak" Legnica
187 Klawiński Zbigniew 105,18 Brązowy 19.06.2015 Gawronki Głogów "Batalion" Leszno
188 Sigiel Ryszard 105,10 Brązowy 15.09.2003 Gołaczów Złotoryja "Sokół" Chojnów
189 Kręcichwost Edward 105,08 Brązowy 21.08.2011 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
190 Skrzypczak Marian 105,07 Brązowy 09.08.1995 Gromadka Chocianów "Jeleń" Chocianów
191 Targosiński Piotr 105,07 Brązowy 16.08.2017 Czerna Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
192 Krzysztan Tadeusz 105,05 Brązowy 08.08.2016 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
193 Sokalski Jan 105,03 Brązowy 26.09.2012 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 2013-2019.  All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie jakiejkolwiek zawartości bez zezwolenia zabronione!
Webmaster J@cek