L.P. Nazwisko i imię Punkty Medal Data pozysk. Miejsce pozyskania Nadleśnictwo Koło łowieckie
1 Samborski Stanisław 226,08 Złoty 04.02.1991 Wierzbowa Chocianów "Górnik" Lubin
2 Skoczylas Paweł 222,21 Złoty 22.09.2015 Proboszczów Złotoryja "Tumak" Złotoryja
3 Kwiecień Marcin 217,27 Złoty 22.09.2018 Bytków Lubin "Dzik" Lubin
4 Brzechwa Przemysław 211,37 Złoty 27.09.2017 Kotla Głogów "Kszyk" Głogów
               
1 Łakoma Ryszard 209,03 Srebrny 26.08.2016 Mierzowice Legnica "Rolnik" Wrocław
2 Jakubczyk Mieczysław 208,29 Srebrny 17.09.2008 Kożlice Głogów "Jaźwiec" Radwanice
3 Przybylski Andrzej 207,72 Srebrny 10.09.2016 Żuków Głogów "Szarak" Grębocice
4 Olichwer Robert 207,38 Srebrny 15.09.2015 Kłębów Lubin "Dzik" Wrocław
5 Sierant Paweł 206,58 Srebrny 22.09.2017 Proboszczów Złotoryja "Tumak" Złotoryja
6 Pankowski Bartłomiej 205,62 Srebrny 02.10.2015 Wysokie Lubin "Dzik" Wrocław
7 Skoczylas Sebastian 202,18 Srebrny 27.09.2017 Naroczyce Lubin "Ostoja" Wrocław
8 Pietruszewski Ryszard 201,96 Srebrny 28.07.2014 Spalona Legnica "Rolnik" Wrocław
9 Hanus Hristophe 201,35 Srebrny 17.09.2016 Krzydłowice Lubin "Dzik" Lubin
10 Olender Robert 200,81 Srebrny 22.09.2014 Proboszczów Złotoryja "Tumak" Złotoryja
11 Przybylski Radosław 200,26 Srebrny 25.01.2019 Bieńków Głogów "Szarak" Grębocice
12 Gert Andersson 199,46 Srebrny 20.11.2015 Jastrzębnik Złotoryja "Tumak" Złotoryja
13 Korzycki Ryszard 198,11 Srebrny 16.09.2016 Zaborów Legnica "Gwardia" Wrocław
14 Tatys Mariusz 196,76 Srebrny 09.09.2018 Lubin Lubin "Bażant" Lubin
15 Szukalski Wiktor 196,70 Srebrny 1965   Chocianów  
16 Kozubek Andrzej 195,78 Srebrny 26.09.2013 Rzeczyca Głogów "Batalion" Leszno
17 Szymański Bronisław 195,51 Srebrny 26.11.2015 Sokola Jawor "Łoś" Jawor
18 Łakoma Ryszard 195,46 Srebrny 03.09.2018 Gorzelin Legnica "Górnik" Lubin
19 Biernat Józef 195,25 Srebrny 16.01.2004 Rogów Legnica "Lis" Prochowice
20 Chmielewski Mirosław 194,70 Srebrny 21.01.1999 Szklary Górne Lubin "Borsuk" Lubin
21 Przysłupski Mirosław 194,55 Srebrny 17.09.2017 Wysoka Lubin "Dzik" Wrocław
22 Przybylski Andrzej 194,29 Srebrny 19.02.2018 Duża Wólka Głogów "Szarak" Grębocice
23 Kurowski Łukasz 194,07 Srebrny 07.10.2015 Wierzbowa Chocianów "Górnik" Lubin
24 Kobyliński Jarosław 194,03 Srebrny 03.11.2016 Komorniki Lubin "Bażant" Lubin
25 Przybylski Bolesław 193,89 Srebrny 14.09.2012 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
26 Kołodziej Kazimierz 193,82 Srebrny 16.02.2018 Chocianowiec Chocianów "Jeleń" Chocianów
27 Śliwowski Ryszard 192,98 Srebrny 09.12.1990 Twardocice Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
28 Olichwer Robert 192,38 Srebrny 15.09.2014 Kębłów Lubin "Dzik" Wrocław
29 Wołek Bogusław 192,22 Srebrny 04.10.2017 Wierzbowa Chocianów "Górnik" Lubin
30 Kwiecień Marcin 192,16 Srebrny 27.09.2017 Rudna Lubin "Dzik" Lubin
31 Mokrzycki Józef 191,77 Srebrny 26.02.2005 Rzeszówek Jawor "Dzik" Jawor
32 Grzych Bolesław 191,00 Srebrny 30.10.1993 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
33 Szukalski Wiktor 190,80 Srebrny 1972   Chocianów  
34 Moszumański Włodzimierz 190,74 Srebrny 11.09.2012 Wielisławka Złotoryja "Dzik" Jawor
35 Kobes Andrzej 190,22 Srebrny 1989 Wolbromek Jawor "Łoś" Jawor
36 Bryliński Ryszard 190,15 Srebrny 18.10.1995 Kożlice Głogów "Jaźwiec" Radwanice
37 Mazurowski Kazimierz 190,13 Srebrny 25.09.2017 Ustronie Lubin "Górnik" Lubin
38 Pawłowicz Witold 190,07 Srebrny 20.10.2013 Rząśnik Złotoryja  
               
1 Bordulak Krzysztof 188,83 Brązowy 16.09.2016 Rzeczyca Głogów "Batalion" Leszno
2 Wenert Borris 188,70 Brązowy 08.10.2017 Dzików Głogów "Jaźwiec" Radwanice
3 Chmielowiec Andrzej  188,62 Brązowy 06.09.2010 Nowa Wieś Lubińska Chocianów "Jedność" Chocianów
4 Chmielowiec Janusz 188,59 Brązowy 16.08.2018 Gorzyca Legnica "Bażant" Lubin
5 Olichwer Robert 188,58 Brązowy 07.09.2016 Miłogoszcz Lubin "Dzik" Wrocław
6 Wojtaszuk Grzegorz 188,44 Brązowy 17.10.1999 Modła Chocianów "Ostoja" Chocianów
7 Szudrowicz Eugeniusz 188,37 Brązowy 22.09.1983 Brunów Chocianów "Bażant" Lubin
8 Chmielewski Mirosław 187,39 Brązowy 06.10.2017 Szklary Górne Lubin "Borsuk" Lubin
9 Bycio Michał 187,03 Brązowy 25.08.2016 Lubiechowa Złotoryja "Muflon" Jelenia Góra
10 Przybylski Radosław 186,05 Brązowy 25.08.2017 Bieńków Głogów "Szarak" Grębocice
11 Lityński Łukasz 185,92 Brązowy 09.09.2018 Rząśnik Złotoryja "Ostoja" Jelenia Góra
12 Michalczyk Zbigniew 185,70 Brązowy 05.11.2000 Pielgrzymka Złotoryja "Tumak" Złotoryja
13 Dzedzej Łukasz 185,51 Brązowy 22.09.2018 Parchów Chocianów "Leśnik" Prochowice
14 Bizukojć Marcin 185,42 Brązowy 15.09.2012 Głogówko Głogów "Kszyk" Głogów
15 Dragan Tomasz 185,16 Brązowy 28.01.2019 Lasowice Legnica "Jeleń" Legnica
16 Kristensen Erik 185,12 Brązowy 25.11.2018 Czaple Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja
17 Kwiecień Józef 185,03 Brązowy 05.10.2018 Miłosna Lubin "Dzik" Lubin
18 Piękoś Andrzej 184,87 Brązowy 24.10.2017 Kulów Głogów "Kszyk" Głogów
19 Baranowski Jacek 184,85 Brązowy 24.09.2014 Sokołowiec Złotoryja "Tumak" Złotoryja
20 K.Ł."Sęp" Przemków 184,75 Brązowy 19.11.2016 Ostaszów Przemków "Sęp" Przemków
21 Szymański Stanisław 184,62 Brązowy 23.09.2014 Kwietniki Jawor "Łoś" Jawor
22 Wołek Bolesław 184,39 Brązowy 19.09.2009 Mleczno Lubin "Górnik" Lubin
23 Malerowicz Zbigniew 184,38 Brązowy 28.08.2016 Rzeszotary Legnica "Dzik" Legnica
24 Dobrzański Mirosław 184,20 Brązowy 21.10.1994 Parchów Lubin "Jedność" Chocianów
25 Andersson Andre 184,12 Brązowy 17.11.2016 Jastrzębnik Złotoryja "Tumak" Złotoryja
26 Przybylski Jacek 184,12 Brązowy 09.02.2017 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
27 Bryliński Ryszard 183,85 Brązowy 28.10.1993 Kożlice Głogów "Jaźwiec" Radwanice
28 Dziwirek Marek 183,78 Brązowy 08.09.2018 Kębłów Lubin "Dzik" Wrocław
29 Adamczyk Marek 183,42 Brązowy 16.09.2018 Głogówko Głogów "Wilk" Głogów
30 Gaj Joanna 183,18 Brązowy 16.09.2018 Kapela Złotoryja "Darz Bór" Jelenia Góra
31 Pieruniów Adam 182,86 Brązowy 07.10.2017 Wierzbowa Chocianów "Górnik" Lubin
32 Kutryn Mirosław 182,49 Brązowy 03.02.2019 Rogów Legnica "Lis" Prochowice
33 Kucab Grzegorz 182,22 Brązowy 19.09.2008 Wolbromek Jawor "Łoś" Jawor
34 Mazur Jacek 182,20 Brązowy 14.09.2015 Kawice Legnica "Lis" Prochowice
35 Fedorowicz Jacek 182,15 Brązowy 30.01.2012 Czaple Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja
36 Duć Michał 182,11 Brązowy 13.09.2018 Wojcieszów Jawor "Dzik" Jawor
37 Klawiński Zbigniew 182,03 Brązowy 06.09.2013 Rzeczyca Głogów "Batalion" Leszno
38 Bizukojć Marcin 182,01 Brązowy 07.09.2013 Kulów Głogów "Kszyk" Głogów
39 Bjorn Johannsen 181,77 Brązowy 21.11.2015 Stanisławów Jawor "Jeleń" Złotoryja
40 Szukalski Wiktor 181,58 Brązowy 1966   Chocianów  
41 Twardowski Wiesław 181,52 Brązowy 30.10.2016 Twardocice Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
42 Jakubowski Ireneusz 181,07 Brązowy 21.09.2018 Sokołowiec Złotoryja "Tumak" Złotoryja
43 Kołodziej Kazimierz 180,57 Brązowy 28.10.2017 Sieroszowice Lubin "Jeleń" Chocianów
44 ZO PZŁ Legnica 180,31 Brązowy 1990      
45 Kuczyński Hubert 180,31 Brązowy 16.09.2018 Krzepielów Głogów "Kszyk" Głogów
46 Ziemian Jacek 180,27 Brązowy 04.09.2018 Rząśnik Złotoryja "Muflon" Jelenia Góra
47 Kwiecień Józef 180,24 Brązowy 10.10.2016 Niemstów Lubin "Dzik" Lubin
48 Olichwer Robert 179,60 Brązowy 06.10.2018 Kębłów Lubin "Dzik" Wrocław
49 Moszumańska Halina 179,51 Brązowy 04.10.2011 Rzeszówek Złotoryja "Dzik" Jawor
50 Żołnowski Janusz 179,51 Brązowy 13.01.2019 Grochowice Głogów "Kszyk" Głogów
51 Piłat Marcin 179,42 Brązowy 03.02.2015 Czaple Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja
52 Kołodziej Kazimierz 179,10 Brązowy 14.10.2017 Chocianów Chocianów "im. Lasów Polskich" Karpacz
53 Szudrowicz Eugeniusz 178,89 Brązowy 25.09.1985 Brunów Lubin "Bażant" Lubin
54 Kos Władysław 178,75 Brązowy 28.01.1993 Dąbrowa Lubin "Bażant" Lubin
55 Kopka Ryszard 178,61 Brązowy 20.09.2013 Rudna Lubin "Dzik" Lubin
56 Woźniak Waldemar 178,30 Brązowy   Kożlice Głogów "Jaźwiec" Radwanice
57 Hejmo Krzysztof 178,30 Brązowy 10.09.2018 Rogów Legnica "Lis" Prochowice
58 Żołnowski Mirosław 178,22 Brązowy 24.02.2019 Leśna Dolina Głogów "Kszyk" Głogów
59 Gaweł Przemysław 178,21 Brązowy 31.12.2015 Jurczyce Złotoryja "Dzik" Jawor
60 Kulik Maciej 177,73 Brązowy 23.09.2017 Biegoszów Złotoryja "Ostoja" Jelenia Góra
61 Wzorek Jan 177,39 Brązowy 15.09.2014 Sieroszowice Lubin "Knieja" Lubin
62 Tatys Ryszard 177,33 Brązowy 25.02.2006 Tomaszów Bol. Bolesławiec "Miedziak" Legnica
63 Smolarek Marian 177,32 Brązowy 10.09.2005 Wierzbowa Chocianów "Górnik" Lubin
64 Szukalski Wiktor 177,18 Brązowy 1970   Chocianów  
65 Korzycki Ryszard 177,04 Brązowy 26.09.2011 Wielowieś Legnica "Gwardia" Wrocław
66 Sacewicz Andrzej 176,81 Brązowy 04.10.2015 Guzice Lubin "Knieja" Lubin
67 Mazur Jacek 176,58 Brązowy 28.07.2013 Rogów Legnica "Lis" Prochowice
68 Kemppi Jokko 176,56 Brązowy 15.11.2015 Nowy Kościół Złotoryja "Ostoja" Jelenia Góra
69 Stankiewicz Bogdan 176,40 Brązowy 02.10.2007 Ostaszów Przemków "Sęp" Przemków
70 Rojak Eugeniusz 176,32 Brązowy 2002 Wolbromek Jawor "Łoś" Jawor
71 Michalczyk Zbigniew 176,26 Brązowy 28.02.2014 Jerzmanice Złotoryja "Tumak" Złotoryja
72 Schmitz Tomas 176,05 Brązowy 19.09.2016 Ostaszów Przemków "Sęp" Przemków
73 Twardowski Wiesław 175,91 Brązowy 30.01.2016 Jurków Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
74 Przybylski Bolesław 175,77 Brązowy 23.09.2016 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
75 Szukalski Wiktor 175,76 Brązowy 1967   Chocianów  
76 Kmita Stanisław 175,60 Brązowy 15.08.2015 Stanisławów Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
77 Madurski Michał 175,40 Brązowy 14.11.2014 Pasternik Jawor "Dzik" Jawor
78 Kazimierowicz Waldemar 175,39 Brązowy 23.09.2016 Rzeczyca Głogów "Batalion" Leszno
79 Wasinkiewicz Ryszard 175,18 Brązowy 24.10.2018 Kębłów Lubin "Dzik" Wrocław
80 Chmielowiec Andrzej  175,11 Brązowy 31.09.2001 Górzyca Legnica "Bażant" Lubin
81 Kurowski Łukasz 175,06 Brązowy 30.09.2018 Jędrzychów Legnica "Bażant" Lubin
82 Fopp Bronisław 175,00 Brązowy 12.11.2016 Bukówno Lubin "Borsuk" Lubin
83 Bauer Wiesław 174,93 Brązowy 24.09.2014 Muchów Jawor "Dzik" Jawor
84 Kwiecień Marcin 174,42 Brązowy 16.09.2018 Bytków Lubin "Dzik" Lubin
85 Stec Adam 173,84 Brązowy 09.11.2017 Kondratów Złotoryja "Ostoja" Jelenia Góra
86 Rudzki Andrzej 173,81 Brązowy 28.08.2016 Bełczyna Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
87 Dubiński Dariusz 173,70 Brązowy 11.11.1993 Sucha Górna Lubin "Knieja" Lubin
88 Zgobik Bartosz 173,44 Brązowy 09.12.2018 Krzydłowice Lubin "Dzik" Lubin
89 Pietruszewski Ryszard 173,41 Brązowy 11.11.2012 Buczynka Legnica "Rolnik" Wrocław
90 Chmielewski Mirosław 173,35 Brązowy 13.09.2015 Biedrzychów Lubin "Borsuk" Lubin
91 Benedyk Romuald 173,07 Brązowy 19.11.2013 Kondratów Złotoryja "Dzik" Jawor
92 Płomiński Jacek 172,86 Brązowy 06.09.2018 Zamienice Złotoryja "Sokół" Chojnów
93 Bycio Michał 172,77 Brązowy 01.02.2016 Lubiechowa Złotoryja "Muflon" Jelenia Góra
94 Twardowski Wiesław 172,44 Brązowy 10.02.2017 Zielonki Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
95 Kmita Stanisław 172,10 Brązowy 05.11.2012 Leszczyna Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
96 Woźniak Waldemar 171,92 Brązowy   Kożlice Głogów "Jaźwiec" Radwanice
97 Fastowicz Michał 171,54 Brązowy 08.11.2015 Wojcieszów Złotoryja "Dzik" Jawor
98 Tannensen Reidar Ulf 171,53 Brązowy 26.11.2014 Czaple Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
99 Wołek Bolesław 171,30 Brązowy 05.09.2003 Wierzbowa Chocianów "Górnik" Lubin
100 Zatorski Henryk 171,23 Brązowy 11.09.2016 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
101 Brzechwa Marek 171,01 Brązowy 07.09.2018 Leśna Dolina Głogów "Kszyk" Głogów
102 Galuk Ryszard 170,71 Brązowy 23.12.2017 Chocianowiec Chocianów "Jeleń" Chocianów
103 Rojak Eugeniusz 170,70 Brązowy 02.02.2005 Wolbromek Jawor "Łoś" Jawor
104 Frąckowiak Adam 170,63 Brązowy 20.09.2014 Dzików Głogów "Jaźwiec" Radwanice
105 Grzych Bolesław 170,27 Brązowy 07.10.2014 Golowice Głogów "Szarak" Grębocice
106 Karpiej Marian 170,14 Brązowy 20.11.1982 Wolbromek Jawor "Łoś" Jawor
107 Leszczyński Jerzy 172,12 Brązowy 06.01.2018 Naroczyce Lubin "Ostoja" Wrocław
108 Poliwka Władysław 170,07 Brązowy 24.08.2015 Cichobórz Legnica "Jeleń" Legnica

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 2013-2019.  All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie jakiejkolwiek zawartości bez zezwolenia zabronione!
Webmaster J@cek