L.P. Nazwisko i imię Punkty Medal Data pozysk. Miejsce pozyskania Nadleśnictwo Koło łowieckie
1 Samborski Stanisław 226,08 Złoty 04.02.1991 Wierzbowa Chocianów "Górnik" Lubin
2 Skoczylas Paweł 222,21 Złoty 22.09.2015 Proboszczów Złotoryja "Tumak" Złotoryja
               
1 Łakoma Ryszard 209,03 Srebrny 26.08.2016 Mierzowice Legnica "Rolnik" Wrocław
2 Jakubczyk Mieczysław 208,29 Srebrny 17.09.2008 Kożlice Głogów "Jaźwiec" Radwanice
3 Przybylski Andrzej 207,72 Srebrny 10.09.2016 Żuków Głogów "Szarak" Grębocice
4 Olichwer Robert 207,38 Srebrny 15.09.2015 Kłębów Lubin "Dzik" Wrocław
5 Pankowski Bartłomiej 205,62 Srebrny 02.10.2015 Wysokie Lubin "Dzik" Wrocław
6 Pietruszewski Ryszard 201,96 Srebrny 28.07.2014 Spalona Legnica "Rolnik" Wrocław
7 Hanus Hristophe 201,35 Srebrny 17.09.2016 Krzydłowice Lubin "Dzik" Lubin
8 Olender Robert 200,81 Srebrny 22.09.2014 Proboszczów Złotoryja "Tumak" Złotoryja
9 Gert Andersson 199,46 Srebrny 20.11.2015 Jastrzębnik Złotoryja "Tumak" Złotoryja
10 Korzycki Ryszard 198,11 Srebrny 16.09.2016 Zaborów Legnica "Gwardia" Wrocław
11 Szukalski Wiktor 196,70 Srebrny 1965   Chocianów  
12 Kozubek Andrzej 195,78 Srebrny 26.09.2013 Rzeczyca Głogów "Batalion" Leszno
13 Szymański Bronisław 195,51 Srebrny 26.11.2015 Sokola Jawor "Łoś" Jawor
14 Biernat Józef 195,25 Srebrny 16.01.2004 Rogów Legnica "Lis" Prochowice
15 Chmielewski Mirosław 194,70 Srebrny 21.01.1999 Szklary Górne Lubin "Borsuk" Lubin
16 Kurowski Łukasz 194,07 Srebrny 07.10.2015 Wierzbowa Chocianów "Górnik" Lubin
17 Kobyliński Jarosław 194,03 Srebrny 03.11.2016 Komorniki Lubin "Bażant" Lubin
18 Przybylski Bolesław 193,89 Srebrny 14.09.2012 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
19 Śliwowski Ryszard 192,98 Srebrny 09.12.1990 Twardocice Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
20 Olichwer Robert 192,38 Srebrny 15.09.2014 Kębłów Lubin "Dzik" Wrocław
21 Mokrzycki Józef 191,77 Srebrny 26.02.2005 Rzeszówek Jawor "Dzik" Jawor
22 Grzych Bolesław 191,00 Srebrny 30.10.1993 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
23 Szukalski Wiktor 190,80 Srebrny 1972   Chocianów  
24 Moszumański Włodzimierz 190,74 Srebrny 11.09.2012 Wielisławka Złotoryja "Dzik" Jawor
25 Kobes Andrzej 190,22 Srebrny 1989 Wolbromek Jawor "Łoś" Jawor
26 Bryliński Ryszard 190,15 Srebrny 18.10.1995 Kożlice Głogów "Jaźwiec" Radwanice
27 Pawłowicz Witold 190,07 Srebrny 20.10.2013 Rząśnik Złotoryja  
               
1 Bordulak Krzysztof 188,83 Brązowy 16.09.2016 Rzeczyca Głogów "Batalion" Leszno
2 Chmielowiec Andrzej  188,62 Brązowy 06.09.2010 Nowa Wieś Lubińska Chocianów "Jedność" Chocianów
3 Olichwer Robert 188,58 Brązowy 07.09.2016 Miłogoszcz Lubin "Dzik" Wrocław
4 Wojtaszuk Grzegorz 188,44 Brązowy 17.10.1999 Modła Chocianów "Ostoja" Chocianów
5 Szudrowicz Eugeniusz 188,37 Srebrny 22.09.1983 Brunów Chocianów "Bażant" Lubin
6 Bycio Michał 187,03 Brązowy 25.08.2016 Lubiechowa Złotoryja "Muflon" Jelenia Góra
7 Michalczyk Zbigniew 185,70 Brązowy 05.11.2000 Pielgrzymka Złotoryja "Tumak" Złotoryja
8 Bizukojć Marcin 185,42 Brązowy 15.09.2012 Głogówko Głogów "Kszyk" Głogów
9 Baranowski Jacek 184,85 Brązowy 24.09.2014 Sokołowiec Złotoryja "Tumak" Złotoryja
10 K.Ł."Sęp" Przemków 184,75 Brązowy 19.11.2016 Ostaszów Przemków "Sęp" Przemków
11 Szymański Stanisław 184,62 Brązowy 23.09.2014 Kwietniki Jawor "Łoś" Jawor
12 Wołek Bolesław 184,39 Brązowy 19.09.2009 Mleczno Lubin "Górnik" Lubin
13 Malerowicz Zbigniew 184,38 Brązowy 28.08.2016 Rzeszotary Legnica "Dzik" Legnica
14 Dobrzański Mirosław 184,20 Brązowy 21.10.1994 Parchów Lubin "Jedność" Chocianów
15 Przybylski Jacek 184,12 Brązowy 09.02.2017 Piersna Głogów "Szarak" Grębocice
16 Andersson Andre 184,12 Brązowy 17.11.2016 Jastrzębnik Złotoryja "Tumak" Złotoryja
17 Bryliński Ryszard 183,85 Brązowy 28.10.1993 Kożlice Głogów "Jaźwiec" Radwanice
18 Kucab Grzegorz 182,22 Brązowy 19.09.2008 Wolbromek Jawor "Łoś" Jawor
19 Mazur Jacek 182,20 Brązowy 14.09.2015 Kawice Legnica "Lis" Prochowice
20 Fedorowicz Jacek 182,15 Brązowy 30.01.2012 Czaple Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja
21 Klawiński Zbigniew 182,03 Brązowy 06.09.2013 Rzeczyca Głogów "Batalion" Leszno
22 Bizukojć Marcin 182,01 Brązowy 07.09.2013 Kulów Głogów "Kszyk" Głogów
23 Bjorn Johannsen 181,77 Brązowy 21.11.2015 Stanisławów Jawor "Jeleń" Złotoryja
24 Szukalski Wiktor 181,58 Brązowy 1966   Chocianów  
25 Twardowski Wiesław 181,52 Brązowy 30.10.2016 Twardocice Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
26 ZO PZŁ Legnica 180,31 Brązowy 1990      
27 Kwiecień Józef 180,24 Brązowy 10.10.2016 Niemstów Lubin "Dzik" Lubin
28 Moszumańska Halina 179,51 Brązowy 04.10.2011 Rzeszówek Złotoryja "Dzik" Jawor
29 Piłat Marcin 179,42 Brązowy 03.02.2015 Czaple Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja
30 Szudrowicz Eugeniusz 178,89 Brązowy 25.09.1985 Brunów Lubin "Bażant" Lubin
31 Kos Władysław 178,75 Brązowy 28.01.1993 Dąbrowa Lubin "Bażant" Lubin
32 Kopka Ryszard 178,61 Brązowy 20.09.2013 Rudna Lubin "Dzik" Lubin
33 Woźniak Waldemar 178,30 Brązowy   Kożlice Głogów "Jaźwiec" Radwanice
34 Gaweł Przemysław 178,21 Brązowy 31.12.2015 Jurczyce Złotoryja "Dzik" Jawor
35 Wzorek Jan 177,39 Brązowy 15.09.2014 Sieroszowice Lubin "Knieja" Lubin
36 Tatys Ryszard 177,33 Brązowy 25.02.2006 Tomaszów Bol. Bolesławiec "Miedziak" Legnica
37 Smolarek Marian 177,32 Brązowy 10.09.2005 Wierzbowa Chocianów "Górnik" Lubin
38 Szukalski Wiktor 177,18 Brązowy 1970   Chocianów  
39 Korzycki Ryszard 177,04 Brązowy 26.09.2011 Wielowieś Legnica "Gwardia" Wrocław
40 Sacewicz Andrzej 176,81 Brązowy 04.10.2015 Guzice Lubin "Knieja" Lubin
41 Mazur Jacek 176,58 Brązowy 28.07.2013 Rogów Legnica "Lis" Prochowice
42 Kemppi Jokko 176,56 Brązowy 15.11.2015 Nowy Kościół Złotoryja "Ostoja" Jelenia Góra
43 Stankiewicz Bogdan 176,40 Brązowy 02.10.2007 Ostaszów Przemków "Sęp" Przemków
44 Rojak Eugeniusz 176,32 Brązowy 2002 Wolbromek Jawor "Łoś" Jawor
45 Michalczyk Zbigniew 176,26 Brązowy 28.02.2014 Jerzmanice Złotoryja "Tumak" Złotoryja
46 Schmitz Tomas 176,05 Brązowy 19.09.2016 Ostaszów Przemków "Sęp" Przemków
47 Twardowski Wiesław 175,91 Brązowy 30.01.2016 Jurków Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
48 Przybylski Bolesław 175,77 Brązowy 23.09.2016 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
49 Szukalski Wiktor 175,76 Brązowy 1967   Chocianów  
50 Kmita Stanisław 175,60 Brązowy 15.08.2015 Stanisławów Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
51 Madurski Michał 175,40 Brązowy 14.11.2014 Pasternik Jawor "Dzik" Jawor
52 Kazimierowicz Waldemar 175,39 Brązowy 23.09.2016 Rzeczyca Głogów "Batalion" Leszno
53 Chmielowiec Andrzej  175,11 Brązowy 31.09.2001 Górzyca Legnica "Bażant" Lubin
54 Fopp Bronisław 175,00 Brązowy 12.11.2016 Bukówno Lubin "Borsuk" Lubin
55 Bauer Wiesław 174,93 Brązowy 24.09.2014 Muchów Jawor "Dzik" Jawor
56 Rudzki Andrzej 173,81 Brązowy 28.08.2016 Bełczyna Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
57 Dubiński Dariusz 173,70 Brązowy 11.11.1993 Sucha Górna Lubin "Knieja" Lubin
58 Pietruszewski Ryszard 173,41 Brązowy 11.11.2012 Buczynka Legnica "Rolnik" Wrocław
59 Chmielewski Mirosław 173,35 Brązowy 13.09.2015 Biedrzychów Lubin "Borsuk" Lubin
60 Benedyk Romuald 173,07 Brązowy 19.11.2013 Kondratów Złotoryja "Dzik" Jawor
61 Bycio Michał 172,77 Brązowy 01.02.2016 Lubiechowa Złotoryja "Muflon" Jelenia Góra
62 Twardowski Wiesław 172,44 Brązowy 10.02.2017 Zielonki Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
63 Kmita Stanisław 172,10 Brązowy 05.11.2012 Leszczyna Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
64 Woźniak Waldemar 171,92 Brązowy   Kożlice Głogów "Jaźwiec" Radwanice
65 Fastowicz Michał 171,54 Brązowy 08.11.2015 Wojcieszów Złotoryja "Dzik" Jawor
66 Tannensen Reidar Ulf 171,53 Brązowy 26.11.2014 Czaple Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
67 Wołek Bolesław 171,30 Brązowy 05.09.2003 Wierzbowa Chocianów "Górnik" Lubin
68 Zatorski Henryk 171,23 Brązowy 11.09.2016 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
69 Rojak Eugeniusz 170,70 Brązowy 02.02.2005 Wolbromek Jawor "Łoś" Jawor
70 Frąckowiak Adam 170,63 Brązowy 20.09.2014 Dzików Głogów "Jaźwiec" Radwanice
71 Grzych Bolesław 170,27 Brązowy 07.10.2014 Golowice Głogów "Szarak" Grębocice
72 Karpiej Marian 170,14 Brązowy 20.11.1982 Wolbromek Jawor "Łoś" Jawor
73 Poliwka Władysław 170,07 Brązowy 24.08.2015 Cichobórz Legnica "Jeleń" Legnica

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 2013-2019.  All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie jakiejkolwiek zawartości bez zezwolenia zabronione!
Webmaster J@cek