L.P. Nazwisko i imię Punkty Medal Data pozysk. Miejsce pozyskania Nadleśnictwo Koło łowieckie
1 Kłak Mieczysław 131,97 Złoty 20.09.2004 Prusice Złotoryja "Jeleń" Złotoryja
2 Kramarz Jacek 124,75 Złoty 27.02.2002 Świerzawa Złotoryja "Ostoja" Jelenia Góra
3 Kruszakin Roland 122,55 Złoty 05.09.1991 Chocianowiec Chocianów "Jeleń" Chocianów
4 Tomaszewski Mirosław 121,40 Złoty 11.05.2007 Okmiany Bolesławiec "Orzeł" Legnica
5 Kulesza Paweł 120,35 Złoty 21.11.2002 Buczynka Legnica "Rolnik" Wrocław
               
1 Miller Jacek 119,90 Srebrny 07.03.2015 Sichówek Legnica "Słonka" Legnica
2 Krutnik Dariusz 119,35 Srebrny 30.05.2016 Gniewomierowice Legnica "Miedziak" Legnica
3 Fluder Piotr 118,90 Srebrny 18.05.1992 Wołów Wołów "Jeleń" Wińsko
4 Targosiński Władysław 117,55 Srebrny 16.09.1989 Brzeg Głogowski Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
5 Kulesza Paweł 117,25 Srebrny 13.08.2000 Buczynka Legnica "Rolnik" Wrocław
6 Pajdzik Łukasz 116,90 Srebrny 02.06.2016 Wolbromek Jawor "Łoś" Jawor
7 Tatys Mariusz 116,60 Srebrny 12.06.2008 Ulesie Legnica "Miedziak" Legnica
8 Kucab Zbigniew 116,30 Srebrny 16.12.2002 Wolbromek Jawor "Łoś" Jawor
9 Lipa Aleksander 116,18 Srebrny 28.10.1988 Strzegom Strzegom "Diana" Niedźwiedzice
10 Bryliński Ryszard 116,10 Srebrny 14.12.2002 Racot Kościan OHZ Racot
11 Olech Józef 115,80 Srebrny 10.11.1986 Brunów Lubin "Bażant" Lubin
12 Kwiecień Józef 115,70 Srebrny 10.02.2012 Niemstów Lubin "Dzik" Lubin
13 Berger Andrzej 115,55 Srebrny 1993 Zimna Woda Legnica "Górnik" Lubin
14 Karpiej Marian 115,45 Srebrny 02.01.1980 Roztoka Jawor "Łoś" Jawor
15 Charkow Waldemar 115,35 Srebrny 16.11.2013 Mierzów Głogów "Hutnik" Głogów
16 Mesjasz Jerzy 115,10 Srebrny 04.07.2004 Rogów Legnica "Lis" Prochowice
17 Mucha Paweł 115,00 Srebrny 16.06.2003 Składowice Lubin "Górnik" Lubin
18 Biernat Marek 115,00 Srebrny 15.12.2007 Zimna Woda Legnica OHZ Legnica
19 Rafał Biernasik 114,95 Srebrny 18.09.2014 Niedźwiedzice Legnica "Diana" Niedźwiedzice
               
1 Miller Jacek 114,25 Brązowy 15.11.2005 Krotoszyce Złotoryja "Słonka" Legnica
2 Marut Tadeusz 114,25 Brązowy 07.06.1992 Wilków Głogów "Wilk" Głogów
3 Bauer Robert 113,85 Brązowy 26.10.2016 Muchów Jawor "Dzik" Jawor
4 Krutnik Dariusz 113,70 Brązowy 20.09.2012 Lubiatów Legnica "Miedziak" Legnica
5 Kapyszewski Franciszek 113,55 Brązowy 18.05.2002 Brzeg Głogowski Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
6 Chmielewski Mirosław 113,45 Brązowy 03.11.2017 Szklary Górne Lubin "Borsuk" Lubin
7 Fedorowicz Jacek 113,40 Brązowy 18.01.2014 Nowe Łąki Lwówek Śląski "Cyranka" Złotoryja
8 Śliwowski Norbert 112,90 Brązowy 14.04.2017 Grodziec Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
9 Marecki Stanisław 112,80 Brązowy 03.02.2011 Czaple Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
10 Mazurowski Kazimierz 112,50 Brązowy 20.09.2005 Składowice Lubin "Górnik" Lubin
11 Przybylski Andrzej 112,30 Brązowy 04.11.1984 Obiszów Głogów "Szarak" Grębocice
12 Żukowski Wiktor 112,30 Brązowy 10.11.2001 Gaiki Głogów "Hutnik" Głogów
13 Bednarczyk Eugeniusz 111,75 Brązowy 11.11.2002 Przemków Przemków "Wilk" Głogów
14 Godlewski Stanisław 111,70 Brązowy 1995 Wierzbowa Chocianów "Górnik" Lubin
15 Szapował Henryk 111,40 Brązowy 12.11.2008 Krotoszyce Legnica "Słonka" Legnica
16 Rubisz Marek 111,40 Brązowy 27.10.2016 Krajów Legnica "Słonka" Legnica
17 Tomaszewski Mirosław 111,35 Brązowy 05.08.2008 Słup Jawor "Orzeł" Legnica
18 Garus Zenon 111,30 Brązowy 09.12.2007 Warta Bolesławiecka Bolesławiec "Miedziak" Legnica
19 Bukowski Ryszard 111,30 Brązowy 22.10.2015 Olszanica Złotoryja "Cyranka" Złotoryja
20 Szlendak Tomasz 111,25 Brązowy 04.10.2014 Spalona Legnica "Rolnik" Wrocław
21 Górka Jerzy 111,15 Brązowy   Jerzmanowa Głogów "Hutnik" Głogów
22 Wzorek Jan 111,15 Brązowy 28.10.2016 Sucha Górna Lubin "Knieja" Lubin
23 Sikora Henryk 111,05 Brązowy 18.01.2004 Wolbromek Jawor "Gwizd" Leśna
24 Stysiał Edward 111,05 Brązowy 08.02.2014 Czerwony Kościół Legnica "Miedziak" Legnica
25 Jagielski Stanisław 110,80 Brązowy 15.10.2004 Kulów Głogów "Kszyk" Głogów
26 Chmielowiec Jerzy 110,65 Brązowy 26.11.2016 Skrzypacz Złotoryja "Orzeł" Lubków
27 Galuk Ryszard 110,65 Brązowy 23.12.2015 Kłębanowice Lubin "Jeleń" Chocianów
28 Targosiński Władysław 110,65 Brązowy 23.02.2016 Klędzin Głogów "Cyranka" Brzeg Głogowski
29 Bordulak Józef 110,60 Brązowy 1993 Kulów Głogów "Kszyk" Głogów
30 Hawryluk Kazimierz 110,50 Brązowy 20.11.2002 Warta Bolesławiecka Bolesławiec "Miedziak" Legnica
31 Garus Zenon 110,50 Brązowy 16.10.2006 Gierałtowiec Legnica "Miedziak" Legnica
32 Petrus Czesław 110,35 Brązowy 1980 Sucha Górna Lubin "Knieja" Lubin
33 Prajzner Józef 110,35 Brązowy 25.05.2004 Warmątowice Legnica "Słonka" Legnica
34 Żukowski Wiktor 110,25 Brązowy 14.10.2003 Lubsko Lubsko "Hutnik" Głogów
35 Chmielewski Mirosław 110,12 Brązowy 11.11.2003 Szklary Górne Lubin "Borsuk" Lubin
36 Biernat Marek 110,10 Brązowy 15.10.1993 Rogów Legnica "Lis" Prochowice
37 Bocheń Franciszek 110,00 Brązowy 1988 Gaiki Głogów "Hutnik" Głogów

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 2013-2019.  All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie jakiejkolwiek zawartości bez zezwolenia zabronione!
Webmaster J@cek