Nazwisko i imię/koło koło łowieckie BMZŁ SMZŁ ZMZŁ ZŁOM MŚw.H ZDŁ ZDŁL ZDŁWL ZDŁWL
Dacko Tadeusz "Cyranka" Legnica 27.04.2005 24.03.2010              
Dacko Zbigniew "Cyranka" Legnica 22.10.2005                
Danieluk Kazimierz "Borsuk" Lubin               1989  
Danis Jerzy  "Ostoja" Chocianów               1998  
Danis Stanisław "Jeleń" Chocianów 25.05.1983                
Dankiewicz Jan "Jeleń" Jawor   23.03.1995           1989  
Dawidowicz Aleksander "Wilk" Głogów 1976                
Derkacz Andrzej "Darz Bór" Przemków 05.08.1998 18.01.2017              
Deszczyński Jan "Orzeł" Legnica 05.08.1998 15.12.2004           1996  
Diduch Jerzy "Batalion" Legnica 01.04.2009                
Długosz Aleksander "Knieja" Lubin               1993  
Dobiejko Wacław   1977                
Dobrosik Ryszard "Gwizd" Leśna 28.02.2001                
Dobrzański Mirosław "Knieja" Lubin 19.08.1993 21.05.2003              
Dominiak Jerzy "Batalion" Legnica 01.04.2009                
Dominik Grzegorz "Jeleń" Jawor   16.06.1980 27.05.1986            
Doroszkiewicz Mikołaj "Cyranka" Brzeg Głogowski 1976             1991  
Drabiński Roman "Łoś" Jawor 28.08.2002 30.01.2008              
Drążek Antoni "Jeleń" Złotoryja               1991  
Drewniak Mariusz "Cyranka" Legnica 24.03.2010 27.05.2015         2015    
Droń Józef "Dzik" Lubin 23.10.2002             1989  
Drozd Jan "Hutnik" Głogów 27.01.2010 21.05.2018              
Drozda Kazimierz             06.05.1998      
Dubiński Bronisław "Knieja" Lubin               1991  
Dubiński Dariusz "Knieja" Lubin 20.02.2002 01.04.2009              
Dudek Arkadiusz "Łoś" Jawor 30.01.2008                
Dupla Józef "Dzik" Lubin 22.10.2005                
Duszyński Jerzy "Borsuk" Lubin 07.09.1995 25.05.2011 21.05.2018       2008 1989  
Duszyński Marcin "Borsuk" Lubin 30.06.2010 16.12.2015              
Dydo Marian "Gwizd" Leśna 08.03.2006                
Dynaryński Zdzisław "Słonka" Legnica 05.11.2008 21.10.2014              
Dziaduch Zygmunt "Darz Bór" Przemków 19.08.1993 21.05.2003 24.03.2010       2004    
Dziadura Eugeniusz "Odra" Głogów 25.05.1983                
Dzida Kazimierz "Dzik" Wrocław 22.10.2005                
Dziopa Adam "Muflon" Jelenia Góra 21.05.2018                
Dziędzioła Roman "Miedziak" Legnica 25.05.1983 05.08.1998           1987  
Dziura Stanisław "Wilk" Głogów 1976 08.03.2006 08.02.2012            
Dzwonkowski Mirosław "Dąbrowa" Legnica 23.10.2002                
Ejsmont Jerzy "Sęp" Przemków 21.10.2014                
Fabiński Jerzy "Hutnik" Głogów 1976             1989  
Falicki Jerzy "Wilk" Głogów 19.09.2007                
Fedorczak Jan "Dzik" Legnica 05.04.1988 27.01.2010           1993  
Fienger Stanisław "Sęp" Przemków 05.09.1978                
Firuta Bronisław "Bażant" Lubin 08.06.1979 12.01.1989 07.10.2009            
Flejszer Augustyn "Jeleń" Legnica 09.07.1992 05.08.1998 08.03.2006         1994  
Flis Bolesław "Orzeł" Legnica 25.05.1983 05.08.1998           1989  
Flis Roman "Słonka" Legnica 30.06.2010                
Fluder Piotr "Jeleń" Wińsko 30.01.2008                
Forgiel Dariusz "Jeleń" Legnica 11.06.2014                
Frąckowiak Adam "Jaźwiec" Radwanice 22.10.2005                
Frączek Lech "Jedność" Wądroże Wielkie 22.10.2005 15.05.2013              
Gabryszak Tadeusz "Kszyk" Głogów 1976 12.01.1989           1987  
Gacek Jan Niestowarzyszony 27.04.2005           2012    
Gaik Józef "Jeleń" Jawor               1995  
Garus Zenon "Miedziak" Legnica 16.12.2015                
Gaweł Mieczysław "Orzeł" Legnica 23.03.1995             1993  
Gawlik Jerzy    1976                
Gawlikowski Stefan "Jeleń" Legnica     02.06.1987         1991  
Gawluk Józef "Knieja" Lubin 05.08.1998 01.04.2009 28.07.2017       2018    
Gąska Jerzy "Jeleń" Legnica 21.05.2003 28.05.2008 15.05.2013 21.05.2018     2010 1998  
Giemza Wacław "Łoś" Jawor 05.04.1988                
Gierliński Ryszard ZO PZŁ Biała Podlaska             2015    
Gil Piotr "Odra" Głogów 05.11.2008                
Girtler Ryszard "Ostoja" Chocianów               1998  
Głodowski Jacek "Tumak" Jerzmanice Zdrój 26.07.2006                
Gmerek Beniamin "Wilk" Głogów 14.12.2016                
Gmur Tadeusz "Borsuk" Lubin   27.05.1986 07.09.1995         1987  
Godek Franciszek "Górnik" Lubin 12.01.1989                
Godlewski Stanisław "Górnik" Lubin 24.03.2010                
Golczyński Edward "Górnik" Lubin 1977 12.01.1989           1987  
Golonka Władysław "Łoś" Jawor 05.08.1998                
Gołębiewski Tadeusz "Darz Bór" Przemków 05.08.1998 30.06.2010              
Gołębiowski Tadeusz "Jedność" Wądroże Wielkie   02.06.1987 21.05.2018            
Góralczyk Bronisław "Wilk" Głogów   02.06.1987              
Górka Jerzy "Hutnik" Głogów 12.01.1989                
Górka Tadeusz "Hutnik" Głogów 25.05.1983                
Grabarczyk Ireneusz "Jedność" Wądroże Wielkie 21.05.2018                
Górski Jerzy                 1998  
Grabkowski Jerzy "Bażant" Lubin   04.08.1983           1987  
Graf Annaa               2016    
Graf Tadeusz "Miedziak" Legnica 24.01.2007                
Grechowicz Henryk "Jeleń" Jawor 13.02.2013                
Grega Teofil "Dzik" Jawor 01.10.2003                
Grela Bronisław "Szarak" Grębocice 09.07.1992 06.03.1998 21.05.2003         1989  
Greszta Andrzej "Gwardia" Wrocław 05.12.2007                
Grocholski Tomasz "Sęp" Przemków 19.08.2009                
Grodź Jan "Dąbrowa" Legnica   07.09.1995 27.04.2005            
Grolewski Eligiusz "Górnik" Lubin 28.02.2001                
Gruszewski Władysław "Łoś" Jawor 29.07.1981                
Gruszka Ryszard "Wilk" Głogów 06.10.2004                
Grzegorek Jan "Wilk" Głogów 11.08.1982 21.05.2003              
Grzegrzółka Aleksander "Jeleń" Legnica 28.05.2008                
Grzelczak Adam "Szarak" Grębocice             2015    
Grześkowiak Ewa             19.08.2009      
Grześkowiak Marek             21.05.2003      
Grzybowski Jan "Jeleń" Złotoryja               1993  
Grzych Bolesław "Szarak" Grębocice 09.07.1992 06.03.1998 28.05.2008       2011 1989  
Gucma Jerzy "Sęp" Przemków 27.04.2005                
Hajdasz Kazimierz "Jedność" Chocianów 25.05.1983 26.04.1990              
Hajnisz Małgorzata             21.05.2003      
Halamski Edmund "Górnik" Lubin   1977           1987  
Halczak Marek "Bażant" Lubin 27.08.2018                
Hanulak Zbigniew "Cyranka" Brzeg Głogowski 28.05.2008                
Hawryluk Kazimierz "Miedziak" Legnica   07.09.1995 28.10.2011       2012 1987  
Hejmo Adam  "Lis"Prochowice 28.02.2001 15.05.2013              
Herman Jan "Jeleń" Złotoryja 29.07.1981 26.04.1990 20.02.2002         1987  
Herman Maria             07.09.1995      
Hirszfeld Adam "Sęp" Przemków 04.08.1983 07.09.1995 19.08.2009         2014  
Hlebowicz Jan "Łoś" Jawor     05.04.1988            
Hłodzik Zygmunt "Dzik" Legnica 05.07.2000 24.03.2010           1998  
Hochuł Arnold             27.01.2010      
Holdenmajer Andrzej             19.08.2009      
Hołówko Zenon "Orzeł" Legnica               1987  
Hryciew Ludwik ZO PZŁ Jelenia Góra             2018 1998  
Hryniak Mikołaj             23.03.1995   1994  
Hubacz Bogdan Niestowarzyszony             2009    
Hupental Rudolf "Jeleń" Złotoryja 19.08.1993             1991  
Igras Stanisław "Hutnik" Głogów 25.05.1983                
Ijewlew Michał "Jeleń" Legnica   05.04.1988 23.03.1995            
Ilnicki Jan "Bażant" Lubin 05.07.2000 23.05.2012 27.08.2018            
Iwanowski Czesław "Lis" Prochowice 28.02.2001                
Iwaszków Tadeusz "Jeleń" Chocianów 13.02.2013                
Jacyno Jacek "Jeleń" Legnica 27.08.2018                
Jagielski Stanisław "Kszyk" Głogów 07.09.1995                
Jakubczyk Mieczysław "Jaźwiec" Radwanice 22.10.2005                
Jakubowski Aleksander "Cyranka" Złotoryja 30.01.2008                
Jamka Bolesław "Jeleń" Jawor 16.06.1980             1987  
Jamka Jan "Jeleń Jawor   16.06.1980              
Jamka Ryszard "Jeleń" Jawor 27.01.2010 14.12.2016              
Janczewski Józef "Łoś" Jawor 07.09.1995 23.10.2002 21.10.2014            
Janiszewski Kazimierz             19.08.2009      
Jankowski Tomasz "Borsuk" Lubin 16.12.2015                
Januszewski Zdzisław "Hutnik" Głogów 28.05.2008                
Jaroszewski Tadeusz "Batalion" Legnica 07.09.1995 01.04.2009         2012    
Jasiak Zdzisław "Darz Bór" Jelenia Góra 27.01.2010                
Jazienicki Marcin "Jedność" Chocianów 27.05.2015                
Jaworski Przemysław "Gwardia" Wrocław 30.06.2010                
Jefimik Władysław "Cyranka" Brzeg Głogowski 25.05.1983 12.01.1989 07.09.1995 11.07.2012     2012 1987  
Jewniewicz Maciej "Odra" Głogów 19.08.1993                
Jewniewicz Tadeusz "Odra" Głogów 29.07.1981                
Jezior Marek "Bażant" Lubin 14.12.2016                
Jurkiewicz Krzysztof "Batalion" Legnica 01.04.2009                
Jurys Zygmunt Niestowarzyszony   1977 29.07.1981            
Juskowiak Antoni "Słonka" Legnica   05.09.1978 25.05.1983 07.09.1995       1987  
Juszczak Witold "Jeleń" Legnica 29.07.1981 09.07.1992 06.10.2004       2012 1998  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 2013-2019.  All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie jakiejkolwiek zawartości bez zezwolenia zabronione!
Webmaster J@cek